Повідомлення

"Союз патріотів Кіровоградщини" провів чергові збори

П'ятниця, 13 квітня 2018 18:07 Автор:

Сьогодні, 13 квітня, у Кропивницькому відбулися збори Президії Головного Проводу громадської спілки «Союз патріотів Кіровоградщини».

Про це йдеться на офіційному сайті спілки.

На початку форуму виступив заступник голови Спілки Павло Чуб, який розповів своє бачення в розвитку та популяризації СПК в суспільстві. Павло Андрійович зазначив, що відкритість і прозорість СПК – один з найголовніших факторів у його роботі. Тому, в подальшому будуть розроблятися методи з проведення онлайн-трансляцій засідань та акцій. Це виконуватиметься для залучення інших свідомих та патріотично налаштованих громадян.

Голова СПК Валерій Кравченко запропонував, щоб  Спілка взяла участь у громадських заходах на День праці(1 травня) та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня). Відтак, зараз обумовлюється формат участі та проведення заходу.

Більше того, обумовлено, що учасники  СПК будуть одягнуті в спеціальну форму з символікою Спілки.

Також на засіданні було поставлено задачу: за наступний тиждень розробити Меморандум СПК для співпраці з іншими громадськими спілками, вектор розвитку яких не протирічить діяльності «Союзу патріотів Кіровоградщини».

Переглянуто 527 разів
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Вівторок, 19 Березня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області