Повідомлення

У Кропивницькому обговорили питання гендерної рівності

Середа, 07 березня 2018 13:49 Автор:

У стінах міської ради Кропивницького в рамках Круглого столу "Політика гендерної рівності: "Світ та Україна" депутатки міської ради, експертки, представниці виконавчих органів міської ради разом з представника молодіжного та шкільного парламентів говорили про сучасний стан гендерної політики. 

Про це йдеться на сайті міської Ради міста Кропивницького.

Гостею заходу стала Оксана Ярош, яка є доктором політичних наук та засновницею Волинської обласної організації «Гендерний центр».

"Очевидно, що активні, дієві, професійні жінки зараз мають більше можливостей проявити себе, аніж раніше, - підкреслила учасниця Круглого столу, заступниця начальника управління молоді та спорту міської ради Кропивницького. - Такий стан речей можна пояснити зміною світосприйняття суспільства, яке з більшою готовністю сприймає активне залучення жінок у різні сфери діяльності, відмовляючись від традиційного уявлення про роль жінки".

 

Депутатки МФО «Рівні можливості» в Міській раді м. Кропивницького - Катерина Шамардіна, Анна Ніжнікова, Тетяна Волкожа, Валентина Яремчук та Лілія Матяшова оприлюднили заяву щодо засудження випадків дискримінаційних та неетичних висловів в адресу колег-депутаток, журналісток, жінок, що обіймають державні посади, тощо зі сторони державних службовців та протиправних дій працівників правоохоронних органів. Нажаль, випадки порушення норм етичної поведінки та дискримінація, нехтування правами людини, мають місце в нашому суспільстві, а це не є припустимим. Тому потрібно вчасно реагувати на такі випадки публічним осудом та несхваленням подібних дій.

Переглянуто 311 разів
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Субота, 15 Грудня 2018

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області