Повідомлення

На Кіровоградщині створюється нова патріотична спільнота

П'ятниця, 09 лютого 2018 07:05 Автор:

Вчора, під час зборів ГО  «Щит», було оголошено про створення  громадської спілки «Союз патріотів Кіровоградщини».

Про це повідомляє "Репортер" із посиланням на офіційний сайт ГО «Щит»

До вашої уваги текст звернення ГО «Щит» до громадян:

"Повідомляємо, що на номер телефону гарячої лінії 095-107-01-05 громадської організації правоохоронців «Щит», метою діяльності якої є, зокрема: сприяння забезпеченню конституційних прав і свобод громадян та сприяння правоохоронним органам України в боротьбі з корупцією,  останнім часом почастішали дзвінки від громадян, не пов’язаних із діяльністю правоохоронних органів, щодо надання їм правових консультацій у вирішенні їх соціальних та інших законних прав та інтересів.

Найчастіше із зазначеними питаннями звертаються особи, які є учасниками антитерористичної операції чи перебувають у зоні її проведення.

У зв’язку з вищевикладеним, учасниками ГО «Щит», під час проведення загальних зборів організації, було прийнято рішення про створення громадського об’єднання – громадської спілки «Союз патріотів Кіровоградщини», метою якої буде, зокрема: захист соціальних, культурних та інших законних прав і свобод громадян України, у т.ч.,   учасників боротьби за незалежність та територіальну цілісність Держави.

Організація звертається до мешканців нашого регіону, зокрема, патріотично налаштованих спільнот, із запрошенням відвідати нашу адресу (м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 42) для обговорення напрямків можливої діяльності з метою надання найбільш ефективної допомоги усім громадянам, які переймаються долею нашої Країни".

ГО «Щит» 

Переглянуто 912 разів Остання зміна П'ятниця, 09 лютого 2018 07:28
Оцініть матеріал
(2 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Понеділок, 18 Лютого 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області