Интернет-магазин цветов в Кировограде (Кропивницком)

Повідомлення

У Кіровоградській області з'явиться ще один дитсадок

Четвер, 08 лютого 2018 11:51 Автор:

В Новоукраїнці будують дитячий садок.

З ходом реконструкції дошкільного навчального закладу "Зернятко" у Новоукраїнці сьогодні ознайомився голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Як повідомив начальник управління капітального будівництва Сергій Проненко, будівельні роботи розпочато восени 2017 року. За цей час виконано роботи з утеплення фасаду, замінено вікна, збудовано покрівлю, облаштовано зовнішній водопровід та теплові мережі. Також побудовано приміщення теплогенераторної та фундамент під димову трубу. Нині тривають роботи з облаштування котельні, яка працюватиме на твердому паливі. За період будівництва на реалізацію проекту витрачено близько 6 мільйонів гривень, у тому числі з державного – 5,2 млн. грн. та місцевого бюджетів – 800 тис. грн. За підрахунками проектантів, для того, щоб заклад ввести в експлуатацію цього року, необхідне фінансування у розмірі 12 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку.

Під час обговорення робочих питань, голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко закликав керівника Виробничого підприємства "Трансгазбуд", яке виступає генеральним підрядником, восени здати об’єкт в експлуатацію.

За інформацією голови Новоукраїнської ОТГ Олександра Корінного, відкриття дитячого садка дасть можливість практично повністю вирішити питання з нестачею місць в місцевих ДНЗ.

"У 2018 році маємо завдання Уряду – подолати черги в дитячі садки. Що для цього робиться в Кіровоградській області? В Новоукраїнській ОТГ будується дитячий садок на 110 місць. Подібні проекти реалізуються у Новій Празі і Устинівці, заплановано також у Голованівському районі", - відзначив Сергій Кузьменко.

Переглянуто 178 разів
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Понеділок, 21 Травня 2018

Форма авторизації

Экономное отопление для дома
Автозапчасти в интернет магазине с доставкой по Украине