Повідомлення

У Кіровоградській області з'явиться ще один дитсадок

Четвер, 08 лютого 2018 11:51 Автор:

В Новоукраїнці будують дитячий садок.

З ходом реконструкції дошкільного навчального закладу "Зернятко" у Новоукраїнці сьогодні ознайомився голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Як повідомив начальник управління капітального будівництва Сергій Проненко, будівельні роботи розпочато восени 2017 року. За цей час виконано роботи з утеплення фасаду, замінено вікна, збудовано покрівлю, облаштовано зовнішній водопровід та теплові мережі. Також побудовано приміщення теплогенераторної та фундамент під димову трубу. Нині тривають роботи з облаштування котельні, яка працюватиме на твердому паливі. За період будівництва на реалізацію проекту витрачено близько 6 мільйонів гривень, у тому числі з державного – 5,2 млн. грн. та місцевого бюджетів – 800 тис. грн. За підрахунками проектантів, для того, щоб заклад ввести в експлуатацію цього року, необхідне фінансування у розмірі 12 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку.

Під час обговорення робочих питань, голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко закликав керівника Виробничого підприємства "Трансгазбуд", яке виступає генеральним підрядником, восени здати об’єкт в експлуатацію.

За інформацією голови Новоукраїнської ОТГ Олександра Корінного, відкриття дитячого садка дасть можливість практично повністю вирішити питання з нестачею місць в місцевих ДНЗ.

"У 2018 році маємо завдання Уряду – подолати черги в дитячі садки. Що для цього робиться в Кіровоградській області? В Новоукраїнській ОТГ будується дитячий садок на 110 місць. Подібні проекти реалізуються у Новій Празі і Устинівці, заплановано також у Голованівському районі", - відзначив Сергій Кузьменко.

Переглянуто 303 разів
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Понеділок, 18 Лютого 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області