Повідомлення

Закордонні компанії планують працювати на Кіровоградщині

Четвер, 08 лютого 2018 09:58 Автор:

У приміщенні Кіровоградської облдержадміністраціївідбулась зустріч голови ОДА Сергія Кузьменка з представниками корейських компаній «SafeusDrone Co., Ink.» та «Software Factory».

 

Одна з компаній створює внутрішні комп’ютерні програми і адаптує їх до аграрної сфери, інша – займається виробництвом дронів, повідомляє «Репортер» з посиланням на  сайт «Весь Кіровоград».

 

Як повідомили представники компаній,вонихочуть розвивати свій бізнес на Кіровоградщині.

В рамках заходу присутнім показали презентацію компанії «SafeusDrone Co., Inc.». Її генеральний директор Шин Мо Се поінформував, що їхні здобутки – виробництво чотирьох різновидів дронів. Серед них – пристрої, які можуть використовуватися в сільському господарстві для зрошення полів, а також дрони, що можуть застосовуватись для перевірки справності високовольтних ліній електропередач.

«Знаю, що вже є певні напрацювання з КЛА НАУ, коли ви від слів перейшли до справи. Хочу запевнити вас, що ОДА зробить все можливе, щоб ті інтереси, які ви маєте в нас в області, були прозоро забезпечені тими дозвільними документами, які є в полі ОДА. Готові співпрацювати і допомагати в тому, щоб ваші ідеї, ваші проекти реалізовувались на Кіровоградщині, щоб створювались робочі місця», – сказав Сергій Кузьменко.

«Чекаємо ваших практичних пропозицій. Готові до реалізації проектів і зробимо усе можливе, щоб вам було комфортно у нас працювати», – додав голова облдержадміністрації.

Переглянуто 256 разів Остання зміна Четвер, 08 лютого 2018 10:02
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Понеділок, 18 Лютого 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області