Повідомлення

У Кропивницькому може з'явитись ще один дитячий садочок

Субота, 02 грудня 2017 18:23 Автор:

Соціальний проект «Громадський бюджет» у Кропивницькому, вперше, стартував у квітні поточного року. Загалом, до голосування було допущено 86 роектів. Напрямки ідей були досить різноманітними: кінотеатр під відкритим небом, амфітеатр, спортивні майданчики, реконструкції парків та скверів. Однак, серед усіх цих проектів було чимало освітніх.

 

Однією з ідей, що стосувалась освітньої сфери була ініціатива створення дитячого садочку для малечі на базі ЗОШ №30. Автором проекту виступила адміністрація навчального закладу. Спільно з депутатом міської ради міста Кропивницького, Сергієм Кріпаком, вони напрацювали суттєвий план реалізації даного задуму.

 

До нас неодноразово звертались виборці з приводу відсутності ДНЗ на нашому мікрорайоні «Кущівка». Найближчий садочок знаходиться не близько, та й навіть прямого транспортного сполучення  до нього немає.  Тож, дізнавшись про старт «Громадського бюджету»,  ми одразу вирішили спробувати втілити ідею в реальність,- коментує Сергій Кріпак.

 

Планувалось,частково  переобладнати перший поверх школи  під дошкільний заклад. Орієнтовна кількість місць складала 25 діток. Усе до найменших деталей було продумано: окремі кімнати для сну, повне облаштування санвузлів та їдальні. Навіть питання з персоналом було вже вирішено – деякі активістки мікрорайону, які мають педагогічну освіту, погодились влаштуватись на роботу  у садок після його відкриття.  Загалом, депутат разом зі своєю командою,  підготувались на сто відсотків. Проте, попри унікальність проекту – він не набрав необхідної  кількісті голосів.

 

На жаль наш проект не пройшов до рейтингу  переможців. Але це не стало підставою «опускати руки». Ми намагаємось знайти інші варіанти та можливості створення ДНЗ, адже актуальність цієї проблеми зростає з кожним днем,- додає Сергій Кріпак.

 

Зазначимо, що депутат робить великий акцент на вихованні підростаючого покоління. За його підтримки було встановлено більше 4-х спортивних та дитячих майданчиків на окрузі. Відома у місті акція «Подаруй бібліотеці книгу» - теж належить депутату Кріпаку.

 

У квітні 2017 року, завдяки його команді, у школі №30 почалась робота над створеннямігровоїкімнати, про яку так давно мріяли учні початкових класів.

 

Насамперед, ми хотіли зробити для дітей сюрприз – створити для них місце, де б вони мали змогу відволіктись від уроків, розвантажити себе. Дякуючи небайдужим кропивничанам, нам вдалось це зробити. Було проведено збір іграшок, мультфільмів для перегляду та матеріалів для часткового обладнання цієї кімнати. На сьогоднішній день, там уже проведено ремонтні роботи. І вже зовсім скоро, малеча, зможе відпочивати там на перервах, - розповідає молодий політик.

 

 

 

Звичайно, це не всі хороші справи депутата на окрузі. Приміром, за його ініціативи, на окрузі, вперше, за декілька десятків років – з’явилось освітлення віддалених вулиць.

 У особистій розмові, Сергій Кріпак також зазначив, що у його команди є маса ідей щодо розвитку мікрорайону, і найближчим часом він буде намагатись втілити їх у життя.

Світлина від Сергея Крипака.

 

Переглянуто 1567 разів Остання зміна Субота, 02 грудня 2017 19:26
Оцініть матеріал
(8 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Субота, 15 Грудня 2018

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області