reporter
Крепкие и надёжные входные и межкомнатные двери в Кировограде

Повідомлення

У Кропивницькому з'явиться 100 робочих місць Featured

П'ятниця, 01 грудня 2017 14:03 Автор:

Сьогодні, 1 грудня, у Кропивницькому урочисто відкрили цех рафінації та дезодорації олії та цех розливу олії зі складом готової продукції ТОВ "ОЕЗ ГРАДОЛІЯ".

З цією подією керівництво та колектив підприємства привітали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, народний депутат України Костянтин Яриніч та секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов.

За останній місяць втретє відкриваємо нові цехи переробних підприємств", - підкреслив Сергій Кузьменко. Нещодавно в Долинському районі на базі комбікормового заводу відкривали масло-екстракційний цех, у Голованівському - цех екстракції рослинної олії. І сьогодні в обласному центрі ми є свідками старту роботи нового цеху відомої на всю Україну торгової марки. Інвестиції у кожен такий проект сягають сотні мільйонів гривень.

Очільник області наголосив, що розвиток виробництва рухає нашу країну вперед. "Лише в економіку Кіровоградщини вкладаються мільярди гривень, а це означає, що бюджети найближчим часом отримають додаткові податки, а люди матимуть нові робочі місця і гідну заробітну плату. Саме тому Президент України поставив перед нами чітке завдання – створити умови для того, щоб бізнес інвестував в Україну і створював додаткову вартість".

Керівники області та міста разом із директором "Градолії" Володимиром Умріхіним урочисто перерізали святкову стрічку та здійснили запуск виробничого процесу в цеху розливу олії.

На будівництво приміщень цехів, забезпечення їх новим обладнанням та реконструкцію з переобладнанням допоміжних цехів спрямовано понад 150 млн. грн.

Впровадження нового виробництва дасть можливість розширити асортимент та обсяги продукції й створити понад 100 додаткових робочих місць. Більшість виробленої продукції нового цеху "Градолії" експортуватиметься до країн Азії та Африки.

Джерело -http://www.kr-rada.gov.ua/news/vidkrittya-suchasnogo-tsehu-pererobki-oliyi-u-kropivnitskomu-dozvolit-stvoriti-dodatkovo-100-robochih-mists.html

Переглянуто 165 разів Остання зміна Вівторок, 05 грудня 2017 15:05
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Понеділок, 18 Грудня 2017

Форма авторизації

Купить керамический обогреватель цены