Повідомлення

У Кропивницькому тестують п’ять автономних «гібридів» (ФОТО)

Середа, 31 липня 2019 13:45 Автор: Репортер
У Кропивницькому тестують п’ять автономних «гібридів» (ФОТО) Фото: Точка доступу

П’ять тролейбусів з автономним ходом, які закупила міська рада цьогоріч, готують до виходу на маршрут. Про це сьогодні, 31 липня, розповів директор КП «Електротранс» Олександр Луценко, повідомляє Репортер.

Нові тролейбуси прибули на базу підприємства і нині проходять необхідну технічну підготовку до роботи на маршрутах, а спеціалісти підприємства вивчають схеми руху нових тролейбусів.

«Гібриди» мають запас автономного ходу до 30 кілометрів. Їх запуск дозволить зробити пасажирські перевезення в місті ще якіснішими. Закупівлі нової техніки дуже чекали містяни, особливо ті, що мешкають у віддалених мікрорайонах міста, таких як селище Нове, Стара Балашівка, Велика Балка, Завадівка, Катранівка.

Роботу по заміні тролейбусних ліній у місті не проводили ще з 1968-го року, – повідомив Олександр Луценко. – А ми її розпочали і продовжуємо. Роботу виконали на вулиці Короленка, по Полтавському мосту, на вулиці Шевченка. Тепер не переживаємо за обриви тролейбусних ліній у цих місцях.

З 2015 року, після відродження КП «Електротранс» у Кропивницькому з’явилося 20 великогабаритних автобусів, 10 автобусів середньої місткості, 20 тролейбусів та 11 тролейбусів з автономним ходом, плюс на підприємстві залишилось 11 старих тролейбусів, які не зупиняються, і продовжують перевозити пасажирів.

Переглянуто 965 разів
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Середа, 29 Січня 2020
Художня література - великий вибір книг

Экономное отопление для дома