Повідомлення

Кіровоградщина: жителі селища Нового хочуть створити власну ОТГ (ФОТО)

П'ятниця, 12 липня 2019 10:10 Автор: Репортер

Жителі селища Нового хочуть вивчити питання про створення власної об’єднаної територіальної громади – відповідне звернення ініціативної групи було подане до селищної ради. Про це з місця подій повідомляє кореспондент Репортера.

Новенці вважають – дії посадових осіб міськради Кропивницького, направлені на приєднання селища до територіальної громади обласного центру, є фактично примусом і порушують головні принципи добровільності, прозорості та відкритості, зазначені в ст. 2 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Учасники ініціативної групи переконані – відсутність поінформованості про фактичний стан речей, а саме можливу економічну ефективність можливої ОТГ, є порушенням ст. 6 Закону України «Про інформацію» та не дає змоги членам територіальної громади зробити свідомий вибір.

Активісти вимагають від селищного голови найближчої сесії селищної ради винести питання про проведення громадського обговорення щодо утворення об’єднаної територіальної громади з центром у с. Новому, а також призначити та забезпечити його згідно зі ст. 6 Закону  України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у терміни, передбачені Законом.

У свою чергу, депутати селищної ради мають розглянути ініціативу про громадське обговорення та прийняти порядок його проведення.

Вимагаємо до проведення громадського обговорення з питання утворення об’єднаної територіальної громади з центром у с. Новому утриматись від розгляду питання про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення Кропивницький. Відмову задовольнити нашу законну вимогу будемо вважати такою, що має дискримінаційний характер та залишаємо за собою право звернутися до судових інстанцій, – йдеться у повідомленні.

Під зверненням ініціативної групи підписалися 283 жителя селища Нового.

Переглянуто 1580 разів Остання зміна П'ятниця, 12 липня 2019 11:12
Оцініть матеріал
(2 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Вівторок, 10 Грудня 2019
Художня література - великий вибір книг

Экономное отопление для дома