Повідомлення

У Кропивницькому покращать умови ізоляторів тимчасового тримання

Вівторок, 26 березня 2019 16:20 Автор: Репортер

У поліції області розглянули організацію діяльності конвойних підрозділів та ізоляторів тимчасового тримання. Про це повідомляє Репортер з посиланням на ГУНП в області.

Оперативна нарада з особовим складом відбулася під головуванням керівника обласного главку відомства Романа Козьякова та за участі його заступника Руслана Горяченка.  

Під час наради було підбито підсумки роботи ІТТ та конвойних підрозділів за перший квартал поточного року. Також обговорювалися аспекти взаємодії з судовими установами щодо доставки підсудних на судові засідання. Було приділено увагу і питанням матеріально-технічного та кадрового забезпечення.

За результатами наради визначено заходи, спрямовані на покращання організації діяльності ізоляторів тимчасового тримання та конвойних підрозділів із урахуванням організаційно-штатних змін.

Також цього дня поліцейські конвойних підрозділів ГУНП в області спільно з військовослужбовцями в/ч 3011 Нацгвардії України провели навчання щодо порядку дій під час конвоювання затриманих та взятих під варту осіб у зали судових засідань.

Із залученням спеціальних підрозділів поліції області, було відпрацьовано алгоритм дій під час виникнення надзвичайних ситуацій та для усунення порушень публічного порядку затриманими чи взятими під варту, а також учасниками судового процесу.

По завершенню навчань присутні обговорили питання взаємодії у виконанні службових завдань та можливі варіанти вирішення нестандартних ситуацій.

Переглянуто 242 разів Остання зміна Вівторок, 26 березня 2019 16:25
Оцініть матеріал
(0 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні П'ятниця, 06 Грудня 2019
Художня література - великий вибір книг

Экономное отопление для дома