Повідомлення

Лайфхак для безробiтних: стало вiдомо, хто з жителiв Кiровоградщини може отримати допомогу

П'ятниця, 15 березня 2019 14:20 Автор:

Допомога по безробiттю, у тому числi одноразова її виплата для органiзацiї безробiтними пiдприємницької дiяльностi надається застрахованим та незастрахованим особам, визнаним у встановленому порядку безробiтними.

Про це повiдомляє Репортр з посиланням на обласний центр зайнятостi.

Порядок  реєстрацiї, перереєстрацiї безробiтних та ведення облiку осiб, якi шукають роботу затверджено Постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 20.03.2013 р. № 198, Порядок надання допомоги по безробiттю, у тому числi одноразової її виплати для органiзацiї безробiтним пiдприємницької дiяльностi затверджено Наказом Мiнiстерства працi та соцiальної полiтики України вiд 15.06.2015 р. № 613.

Статусу безробiтного може набути особа працездатного вiку до призначення пенсiї (зокрема на пiльгових умовах або за вислугу рокiв), яка через вiдсутнiсть роботи не має заробiтку або iнших передбачених законодавством доходiв, готова та здатна приступити до роботи.

Статус безробiтного надається цим особам за їх особистою заявою у разi вiдсутностi пiдходящої роботи з першого дня реєстрацiї у територiальних органах центрального органу виконавчої влади, що реалiзує державну полiтику у сферi зайнятостi населення та трудової мiграцiї (центр зайнятостi), незалежно вiд зареєстрованого мiсця проживання чи мiсця перебування.

Переглянуто 187 разів Остання зміна П'ятниця, 15 березня 2019 14:41
Оцініть матеріал
(0 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні П'ятниця, 24 Травня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області