Повідомлення

У Кропивницькому можна оформити бiометричний паспорт за допомогою смартфона

Четвер, 14 березня 2019 15:57 Автор:

Мiграцiйна служба запустила чат-бот, який пiдкаже як оформити бiометричний документ за допомогою. Про це повідомляє Репортер з посиланням на сайт мiграцiйної служби Кропивницького.

Відтепер отримати консультацiю з оформлення бiометричних документiв та скористатися офiцiйними електронними сервiсами мiграцiйної служби можливо в iнтерактивному режимi – у популярних месенджерах Viber та Telegram.

Робота чат-бота полягає в тому, що вiн поставить особi кiлька запитань щодо iндивiдуальних умов оформлення документа та проiнформує, якi саме документи потрiбно мати iз собою пiд час оформлення у мiграцiйнiй службi або центрi надання адмiнiстративних послуг (ЦНАП). В iнтерактивномурежимi можна отримати консультацiю про оформлення всiх бiометричнихдокументiв, якi видає ДМС – ID-картка, закордонний паспорт, а такожпосвiдки на постiйне та тимчасове проживання для iноземцiв та осiб без громадянства.

Особливiстю роботи чат-боту є те, що за бажанням у месенджерi можна отримувати повiдомлення про кожен новий етап оформлення документа аждо моменту, коли документ прибуде до пiдроздiлу для видачi.

Посилання на онлайн-сервіси ДМСУ

Переглянуто 373 разів Остання зміна Четвер, 14 березня 2019 17:28
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні П'ятниця, 24 Травня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області