Повідомлення

На Кіровоградщині фактично утворилась ще одна ОТГ

Четвер, 15 листопада 2018 10:46 Автор: Репортер

Потенційна Петрівська ОТГ отримала  позитивний висновок про відповідність Конституції та законам України проектів рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад» підписав голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, - повідомляєповідомляє  РЕПОРТЕР із посиланням на Кіровоградське РВ АМУ.

За результатами розгляду встановлено, що проекти рішень Петрівської селищної та Водянської сільської рад, відповідають основним умовам добровільного об’єднання відповідно до статті 4 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

До створення ОТГ із  центром у селищі Петрове територія рухалась останні два роки. Було розглянуто чимало варіантів об’єднання. Нинішній формат від самого початку був економічно обґрунтований і не викликає жодних пересторог щодо спроможності та відповідності методикам, - так прокоментував подію Анатолій Абрамов, консультант з бюджетних питань Офісу реформ Кіровоградського РВ Асоціації міст України.

Зауважмо, територія громади розташована в межах однієї області та є нерозривною. При прийнятті рішень щодо об’єднання були взяті до уваги історичні, природні, етнічні, культурні та інші чинники, що впливають на соціально-економічний розвиток, якість та доступність публічних послуг. Проекти рішень підготовлено з дотриманням порядку добровільного об’єднання та пройшли обов’язкове громадське обговорення.

Наступний крок на шляху створення ОТГ - затвердження остаточних рішень на сесіях селищної і сільської рад. Найімовірніше, перші вибори в ОТГ відбудуть навесні 2019 року.

Відповідно до Перспективного плану на території Петрівського району має утворитись три об’єднані територіальні громади: Петрівська селищна ОТГ, Ганнівська та Новостародубська сільські ОТГ.

Фото: з відкритих джерел.

Переглянуто 318 разів Остання зміна Четвер, 15 листопада 2018 11:32
Оцініть матеріал
(0 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Середа, 26 Лютого 2020
Художня література - великий вибір книг

Доставка цветов Кировоград - купить цветы с доставкой