Повідомлення

Жителі Кіровоградщини масово порушують митні правила

Четвер, 08 листопада 2018 14:40 Автор: Репортер

Кіровоградською митницею ДФС розглянуто 191 справу про порушення митних правил та накладено штрафів на суму 1,9 млн гривень. При цьому вдалося стягнути 1 млн 309,8 тис. грн штрафів - про це повідомляє РЕПОРТЕР із посиланням на Територіальні органи ДФС у Кіровоградській області.

За січень-жовтень цього року Кіровоградською митницею ДФС порушено 292 справи про порушення митних правил на суму 13,8 млн гривень. Крім того, виявлено та направлено 2 повідомлення про ознаки, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення за статтею 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів).

У той же час до суду направлено 21 справу про порушення митних правил на суму понад 7 млн гривень. За результатами розгляду судом 5 справ про порушення митних правил застосовано конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення на суму 120,2 тис. гривень

На підставі аналізу оформлених в митному відношення товарів, у січні-жовтні поточного року митницею підготовлено 26 запитів до митних органів іноземних держав. За результатами опрацювання отриманих відповідей митницею порушено 36 справ про порушення митних правил на загальну суму 6,4 млн гривень.

Фото: з відкритих джерел.

Переглянуто 187 разів Остання зміна Четвер, 08 листопада 2018 15:48
Оцініть матеріал
(0 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Субота, 14 Грудня 2019
Художня література - великий вибір книг

Экономное отопление для дома