Повідомлення

В Олександрії «процвітаючого» наркозбувача суди вирішили не брати під варту

Вівторок, 16 жовтня 2018 09:22 Автор:

В редакцію РЕПОРТЕРА  звернулись громадські активісти з міста Олександрії і попросили висвітлити проблематику,  яка виникла в місті. Нещодавно правоохоронні органи міста  задокументували злочину діяльність Василя Дробота, а саме збут  наркотичних речовин. Характерно, що саме цей громадянин раніше  був неодноразово засуджений за злочини у сфері незаконного обігу наркотиків. Нині ж наркозбувач перебуває вдома. Таку ухвалу було винесено судовими інстанціями міста Олександрія.

Як стало відомо РЕПОРТЕР, в рамках кримінального впровадження слідчі  відділення Олександрійського ВП ГУ НП в Кіровоградській області провели оперативні закупки наркотичного засобу опій ацетильований, після цього було проведено обшук у оселі В. Дробота в присутності свідків.

Як свідчать активісти під час обшуку було виявлено наркотичні і опій ацетильований, і  засоби, і пакет коноплі, і готівку.

Того ж дня  громадянина Василя Дробота  було затримано в порядку передбаченому ст. 208 КПК України та поміщено в ізолятор тимчасового тримання  на 3 доби.

 Після розгляду справи судові органи винесли вирок: відпустити громадянина Василя Дробота під домашній арешт. Вирок суду виконано.

За словами активістів,заложниками ситуації стали задіяні в якості свідків сусіди:

Притон на вулиці Героїв Сталінграду продовжує діяти, попри наявні докази провини. Заложниками ситуації стали сусіди, особливо ті, хто був задіяний в якості свідків.Якщо б наркотиками торгували в під’їзді, де живуть судді або їх сім`ї арештували підсудного був би неминучим, -  говорять активісти.

 

ФОТО: РЕПОРТЕР

Переглянуто 5815 разів
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Неділя, 26 Травня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області