Повідомлення

В Олександрії «процвітаючого» наркозбувача суди вирішили не брати під варту

Вівторок, 16 жовтня 2018 09:22 Автор: Репортер

В редакцію РЕПОРТЕРА  звернулись громадські активісти з міста Олександрії і попросили висвітлити проблематику,  яка виникла в місті. Нещодавно правоохоронні органи міста  задокументували злочину діяльність Василя Дробота, а саме збут  наркотичних речовин. Характерно, що саме цей громадянин раніше  був неодноразово засуджений за злочини у сфері незаконного обігу наркотиків. Нині ж наркозбувач перебуває вдома. Таку ухвалу було винесено судовими інстанціями міста Олександрія.

Як стало відомо РЕПОРТЕР, в рамках кримінального впровадження слідчі  відділення Олександрійського ВП ГУ НП в Кіровоградській області провели оперативні закупки наркотичного засобу опій ацетильований, після цього було проведено обшук у оселі В. Дробота в присутності свідків.

Як свідчать активісти під час обшуку було виявлено наркотичні і опій ацетильований, і  засоби, і пакет коноплі, і готівку.

Того ж дня  громадянина Василя Дробота  було затримано в порядку передбаченому ст. 208 КПК України та поміщено в ізолятор тимчасового тримання  на 3 доби.

 Після розгляду справи судові органи винесли вирок: відпустити громадянина Василя Дробота під домашній арешт. Вирок суду виконано.

За словами активістів,заложниками ситуації стали задіяні в якості свідків сусіди:

Притон на вулиці Героїв Сталінграду продовжує діяти, попри наявні докази провини. Заложниками ситуації стали сусіди, особливо ті, хто був задіяний в якості свідків.Якщо б наркотиками торгували в під’їзді, де живуть судді або їх сім`ї арештували підсудного був би неминучим, -  говорять активісти.

 

ФОТО: РЕПОРТЕР

Переглянуто 6083 разів
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Середа, 26 Лютого 2020
Художня література - великий вибір книг

Доставка цветов Кировоград - купить цветы с доставкой