Повідомлення

Кіровоградщина: мешканці Бобринецького району розчаровані політикою влади

Четвер, 11 жовтня 2018 13:18 Автор:

До редакції "Репортер" надійшла інформація від активістів та представників органів місцевого самоврядування Бобринеччини,які зокрема наголошують на нераціональному використанні державних ресурсів.

 На початку року Кіровоградська обласна державна адміністрація оголосила про план побудувати на Кіровоградщині ФАПи. На території Бобринецького району сільську лікарську амбулаторію вирішили побудувати в Златопіллі. На її  будівництво якої держава виділила більше 5,7 мільйонів гривень, частина яких гроші з районного бюджету. Але  у нас виникає дуже багато питань про доцільність існування амбулаторії в селі Златопілля та неправильність і непрозорість при ухвалені рішення по даному факту. По-перше, село знаходиться на відстані трохи більше 10 км до міста Бобринець в Кропивницькому напрямку. Населені пункти поєднує асфальтна дорога», - констатують наші читачі.

Дійсно, якщо поглянути на карту району, біля 10 сільських рад знаходяться з іншої сторони від Бобринця в Миколаївському напрямку. які більше потребують державного забезпечення в медицині.

Наприклад, в більших за кількістю населення територій в таких селах, як Кетрисанівка та Витязівка, раніше були сільські лікарні. Вони більше потребують відновлення і будуть більш корисними для людей району», - вважають люди.

За їх словами, проблема піднімалась на рівні району, але ніхто не прислухався, вирішили  і зробити по-своєму. Найбільше незадоволення громади викликає те, що влада недослухається до мешканців громади. Прикро те, що людям немає можливості висвітлити свою думку.

Ця подія – ще одне розчарування людей у використанні державних коштів. Людям набридло чекати виборів, щоб сказати «НІ» такій владі»,- наголошує читач  "Репортеру"

Нагадаємо, підрядник будівництва ФАПу в Златопіллі є ТОВ «Акробудмонтаж». Амбулаторію планують збудувати до кінця нинішнього року.

 

Переглянуто 799 разів
Оцініть матеріал
(0 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Понеділок, 17 Червня 2019
Художня література - великий вибір книг

Экономное отопление для дома