Повідомлення

Як у Кропивницькому триває заключна фаза реконструкції водоводу?

Вівторок, 07 серпня 2018 15:17 Автор:
Як відомо лівобережна частина міста відключена від водопостачання
 
Реконструкція водоводу діаметром 800 мм від камери № 44 до ВНС «Зона-ІІа» у Кропивницькому триває у чіткій відповідності до затвердженого плану.
Сьогодні, 07 серпня, розпочалося перепідключення мережі новозбудованої ділянки водогону по вулиці Лєрмонтова, від вулиці Короленка до вулиці Сивашської.
 
Про це повідомила директор Кропивницького ВКГ Валентина Давидчук. За її словами, рівно о 9.00 лівобережна частина обласного центру була відключена  від водопостачання і трубопроводи поступово спустошуються.
 
- Підрядна організація, що здійснює реконструкцію водоводу активно працює, щоб встигнути виконати роботи у визначений термін, - відзначила Валентина Давидчук. – Паралельно на мережах працюють і шість бригад міськводоканалу. Вони не втрачають час і поки відключена подача води, здійснюють заміну арматури та встановлюють придбані за кошти міського бюджету пожежні гідранти.
 
Перепідключення мережі у деяких мікрорайонах міста, таких, як Шкільний наприклад,  стало причиною погіршення якості води. Це явище тимчасове, викликане зміною напрямку водного потоку у трубах, запевнила керівник ВКГ.
 
Відповідно до графіку здійснюватиметься від сьогодні і підвезення води в житлові мікрорайони. Заклади освіти і охорони здоров’я забезпечені водою повною мірою за їх заявками.
Переглянуто 614 разів
Оцініть матеріал
(3 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 21 Березня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області