Повідомлення

У Кропивницькому нагородили видатного краєзнавця

П'ятниця, 22 червня 2018 11:36 Автор:
За багаторічну сумлінну працю голова обласної ради  вручив Почесну грамоту Кіровоградської обласної ради члену правління обласної організації Національної спілки краєзнавців України Станіславу Янчукову.
Про це пише офіційний сайт обласної ради.
Нещодавно Станіслав Миколайович відзначив 80-літній ювілей.
 
Народився він 14 червня 1938 року у селі Світлопіль Олександрійського району в сім’ї сільського вчителя. За фахом Станіслав Миколайович Янчуков — філолог. Працював у школі, викладав у педагогічному інституті, згодом на державній службі, громадській роботі. Постійно займався культурно-просвітницькими проектами, розвитком видавничої справи. Захоплювався історичним краєзнавством, брав участь у підготовці тому “Історія міст і сіл УРСР. Кіровоградська область”, був членом редколегії “Книги пам`яті України”. З 1998 року - головний редактор Центрально-Українського видавництва. За цей час підготував до друку сотні видань, більша частина з яких - історико-краєзнавчі.
 
Станіслав Миколайович — двічі лауреат обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова (2006, 2018 рр.), автор книг “На чолі обласного самоврядування” (2003), “З іменем Володимира Ястребова” (2005), “До спортивних вершин: нариси з історії фізичної культури і спорту на Кіровоградщині” (2015). Незмінний редактор  «Історичного календаря Кіровоградщини».
 
Вітає дійсно визнаного краєзнавця з нагородою та дякуємо за вагомий внесок у розвиток Кіровоградщини. Зазначимо, що Станіславу Миколайовичу вручили й цінний подарунок – наручний годинник.
Переглянуто 244 разів Остання зміна П'ятниця, 22 червня 2018 11:41
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 21 Березня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області