Повідомлення

Репортер

Репортер

Нещодавно в Кропивницькому з’явилась можливість захистити себе від протікань води в квартирах та домах новітньою системою – Gidrolock. Рішення доволі доступне по ціні та універсальне для монтажу, є можливість встановити його в приміщенні будь-якого типу і бути впевненим в безпеці та захисті від потопів.

Нещасні випадки, на жаль, трапляються у кожного в житті. Їх хворобливість і збиток часто важко оцінити в грошовому еквіваленті, адже репутація, довіра, дружба – це поняття, які коштують набагато вище грошей. І найчастіше в подібних ситуаціях ми не винні, і не хотіли наслідків, але відповідальність наздоганяє завжди. Аварії водопостачання, опалення, які викликають потопи – це один з таких прикладів. Але нова система захисту від протікання вже доступна в Кропивницького, і Ви можете однією покупкою запобігти всім подібні аварійні випадки! Що таке система захисту від протікання гідролок, і скільки вона коштує? Зараз розповімо, а також переконаємо Вас, що набагато легше витратити невелику суму один раз, ніж відшкодовувати збиток протягом довгих років!

Що таке система захисту від протікання Гідролок?

Весь світ вже давно знайомий з подібними системами. Вони надійні, страхують Ваше майно і кошти від витрати на відновлення власного і чужого ремонту. Такі системи корисно встановлювати в приміщеннях будь-яких призначень. Абсолютно неважливо, в приватному будинку, квартирі або на підприємстві, система захисту від протікання в Кропивницького не дасть аварії водопостачання або опалення нанести Вам збиток. Ви думаєте це над розумний штучний інтелект, який буде стежити за Вами? Ні! Захист від протікання gidrolock складається з 3 елементів:

  • Кульовий електропривод;
  • Блок управління;
  • Датчик протікання води.

Така система набагато надійніше і практичніше інших, більш ускладнених систем. У навіть найменшої протікання не буде шансів нашкодити інтер'єру. Захист від протікання у багатоповерхових будинках дуже багато значить. Віддавати кілька років борг через стару трубу або неакуратність сантехніка буде дуже неприємно і це сильно вплине на Ваше життя.

Зрозумійте! Набагато простіше купити захист від протікання gidrolock зараз, ніж чекати, поки аварія раптово не ввійде в Ваше життя. Ціна системи захисту від протікання води набагато нижче, ніж Ви можете собі уявити. Наша компанія працює для Вашого блага, тому користуйтеся моментом!

Принцип роботи системи gidrolock дуже простий:

  1. На датчик, прикріплений в ймовірне місце появи протікання, потрапляє вода;
  2. Сигнал миттєво йде до блоку управління, який обробляє його;
  3. Блок управління б'є на сполох на шарового електроприводу, який моментально перекриває водопостачання в будинку, квартирі;

Ви зможете спокійно спати і надовго залишати свій будинок без всяких хвилювань. 24/7 система захисту від протікання буде вартувати Ваш будинок. Всі наші клієнти залишають тільки приємні відгуки після покупки, адже вони застрахували себе від ймовірної біди. А що стосується ціни системи від протікання gidrolock, зараз розповімо!

Скільки коштує захист від протікання води Gidrolock в Кропивницькому?

Можна підбирати сотні, тисячі красивих слів про такий товар, але якщо він буде недоступний для більшості населення, його популярність буде мізерна. Вартість захисту від протікання води в квартирах, будинках, офісах робить цей продукт доступним абсолютно кожному. Студенту і бізнесменові, інженеру заводу і політику державного масштабу система від протікання води доступна. Цей фактор і приніс популярність gidrolock у всьому світі. На черзі жителі Кропивницького, які також повинні бути захищені від аварій водопостачання.

Дешевий і надійний комплект нашої системи підійде до інтер'єру будь-якого приміщення, тому за даний факт не хвилюйтеся. Ви повинні розуміти, що якщо купити систему захисту від протікання один раз, то це страховка на все життя. Ніякі аварії або нещасні випадки водопостачання не завадять більше Вам насолоджуватися життям!

Більше інформації про систему можна знайти на офіційному сайті представництва Gidrolock в Кропивницькому - www.gidrolock.kr.ua.

 

На Кіровоградщині поліцейські протягом кількох годин затримали особу, яку підозрюють у вбивстві.

Кіровоградська область: бійці ДСНС ліквідували 9 пожеж на відкритих територіях

Тепер проживання та побут  мешканців стане дещо зручнішим.
Кропивницькі патрульні дбають про безпеку громадян у транспорті.
За півроку центри зайнятості Кіровоградщини працевлаштували понад 10 тисяч безробітних.

З цією заявою до правоохоронців звернувся директор торгового дому.

З такою заявою до відділу поліції звернувся  начальник служби безпеки ТОВ «Вересень Плюс».
Мова йде про представницьку діяльність органів прокуратури Кіровоградщини за перше півріччя 2018 року.
ПочатокПопередня123НаступнаКінець
Сторінка 1 із 120

Сьогодні Понеділок, 20 Серпня 2018

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області