Интернет-магазин цветов в Кировограде (Кропивницком)

Повідомлення

Олександрійська лікарня провела аукціон із закупівлі операційного столу за 2,1 млн грн
Сьогодні, 20 липня, у Кропивницькому, на площі Героїв Майдану  відбулася акція «Україна - не живодерня».
Захід прийшли підтримати волонтери та активісти Кропивницького.
 
Зазначимо, що «Україна – не живодерня» одночасно пройшла у двадцяти містах, зокрема в Одесі, Львові, Вінниці, Миколаєві, Івано-Франківську, Бердянську, Рівному, Сумах, Херсоні, Черкасах, Житомирі, Ужгороді, Кривому Розі, Запоріжжі, Полтаві, Охтирці, Києві та інших.
 
 «У більшості міста регіонів нашої країни квітне практика безпідставного знищення безпритульних та диких тварин. Останньою краплею, що привела людей всієї країни на акцію, стало знищення  майже 70 безпритульних собак комунальним підприємством в Миколаєві. Жодних законних підстав для вбивства тварин не було!»  - повідомляє організатор акції Олена Данилишин.
 
Зозахисники підписали звернення до Президента Україна Петра Порошенка з п’яти пунктів.
 
Зокрема, вони просять:
 
1) Внести в Верховну Раду України законопроект щодо коплексного врегулювання питань, пов’язаних із тваринами (з урахуванням пропозицій зоозахисної спільноти);
2) Запровадити повну заборону на вбивства тварин при регулюванні їх чисельності та заборону на використання тварин у видовищних заходах (цирках, шапіто, дельфінаріях тощо) та на мисливських випробувальних станціях;
3) Забезпечити виконання чинного законодавства в сфері поводження з тваринами.
4) Доручити Кабінету Міністрів розробити та запровадити механізм централізованого комплексного вирішення питань, пов’язаних з тваринами, що базується на принципах гуманності та загальнолюдських цінностей.
Підписи, які сьогодні зібрали відправлять у Київ.
 
 Долучилися до акції й представники Радикальної партії Олега Ляшка, які підтримують вимоги протестуючих. 
 
Регулювання чисельності безпритульних тварин має відбуватися не через вбивства, а завдяки узгодженій з законодавством програмі: відлов, стерилізація, відпуск. На мою думку,  усі домашні тварини мають бути зареєстровані і власники мають нести відповідальність за ту тварину, яку вони взяли. У гуманній, цивілізованій країні такі речі, як зараз у нас, не мають мати місця й люди це розуміють, а тому протестують. Напевно, лише шляхом стерилізації та пошуку домівок ми можемо вирішити таку нагальну для Кропивницького проблему. А от вбивати, ще й так жорстоко, живих істот не можна - зазначив депутат міської ради, голова Кропивницького осередку РПЛ Рафаель Санасарян.
 
 
 
 
 
 

На Кіровоградщині обікрали аптеку

П'ятниця, 20 липня 2018 12:23
Категорія: Суспільство Автор:

Камера відеоспостереження на момент скоєння крадіжки не працювала з технічних причин.

Сьогодні вночі, 20 липня, у Олександрії,  за магазином "Файно маркет", на вулиці 6-го Грудня, горів легковий автомобіль.
Про це правоохоронні органи повідомила секретар фірми «Хімінвест».
В облдержадміністрації проаналізували стан забезпечення доступності осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.
Минулого тижня українська делегація користувачів автотехніки «МАЗ» завітала до Мінська, щоб познайомитись з новими можливостями білоруських автомобілів. 
"Зупинимо корупцію - виведемо з тіні плату за проїзд в громадському транспорті! Встановимо в громадський транспорт термінали для обов'язкової видачі всім пасажирам квитків в реальному часі!"- петиція з таким заголовком з'явилася на сайті "Єдиної системи місцевих петицій"
Занедбану синагогу в місті Олександрія  (за колишнім кінотеатром "1-е Травня") необхідно зруйнувати і створити на її місці меморіальний парк.
Стало відомо, які міста можуть залишитися без води.
ПочатокПопередня123НаступнаКінець
Сторінка 1 із 84

Сьогодні Субота, 21 Липня 2018

Форма авторизації

Экономное отопление для дома
Автозапчасти в интернет магазине с доставкой по Украине

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області