Повідомлення

Відомий політик закликав припинити співпрацю з МВФ. ВІДЕО

Вівторок, 15 травня 2018 09:48 Автор:
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко переконаний, країні не потрібні закордонні позики ціною зубожіння українців.
 
«Дешева рибка – вонюча юшка, кажуть в народі. Коли нам пропонують кредити МВФ, взамін фактично позбавляють України незалежності, а селян – землі, вимагають підняти ціни на газ до 11 тисяч гривень за тисячу кубів газу – це не співпраця. Це перетворення України на сировинну колонію – експортера дешевої робочої сили та дешевої сировини. Наші так звані міжнародні кредитори хочуть керовану ззовні країну, яка буде донором для їхніх економік», - вважає Ляшко.
 
Відмовитись від кредитів МВФ – цілком реально за рахунок радикальної зміни економічної та грошово-кредитної політики, вважає Олег Ляшко.
 
«Наркоман каже, що без дози не проживе. Так само і алкаш, щоб залити очі, теж шукає стакан. Треба злазити і зі стакану, і з дози. Самим заробляти, а не ходити, як бомжі, побиратися. Досить принижувати країну! Де взяти гроші? Треба змінити грошово-кредитну політику. У нас сьогодні виробники отримують кредити під 25-30% річних. Зміна грошово-кредитної політики Нацбанку дасть можливість отримувати їм кредити під 3-5% річних. Ось вам можливість розвивати економіку і не треба, як наркомани, сидіти на голці МВФ», - наголосив лідер РПЛ.
 
Олег Ляшко не вірить в добрі наміри міжнародних кредиторів, коли ті позичають гроші, бо вони не зацікавлені в процвітанні України.
 
«Ніхто не хоче сильної України. Всі хочуть слабку Україну, щоб ми експортували дешеву сировину та робочу силу, щоб наші люди працювали батраками по закордонах і Україна була розмінною монетою у грі сильних світу цього. За цю гру українці платять кров’ю і життями. Ми ж пропонуємо, щоб Україна була інша – сильна, потужна і не побиралась. Щоб українцям ніхто ззовні не розказував, як жити – ні з Москви, ні з Брюсселю, ні з Вашингтону», - підсумував Ляшко.

 

 

Відео

Переглянуто 339 разів Остання зміна Вівторок, 15 травня 2018 09:56
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 21 Березня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області