Повідомлення

Дмитро Лінько: «Якщо дбати про свою місцевість, то процвітатиме вся Кіровоградщина»

Вівторок, 24 квітня 2018 09:48 Автор:
Дмитро Лінько висутпає перед адміністрацією Дмитрівської ЗШ №1 імені Тараса Шевченка Дмитро Лінько висутпає перед адміністрацією Дмитрівської ЗШ №1 імені Тараса Шевченка

У ході вчорашнього візиту на Знам’янщину, команда Радикальної партії Олега Ляшка на чолі з народним депутатом Дмитром Ліньком, побувала ще в двох селах району – Дмитрівці та Цибулевому. 

У Дмитрівці радикали завітали до двох місцевих шкіл, яким, представники РПЛ, кандидати в депутати до Дмитрівської об’єднаної територіальної громади Ярослав Алєксєєв та Ігор Ніколаєв  подарували  нові велосипедні стоянки. 
 
У ході розмов,  адміністрації та персонали шкіл розповіли про ряд досі не вирішених питань: заміна підлоги, закупівля нових меблів, серед яких особливо важливим є придбання нових стільців. 
Під час дискусій народний депутат Дмитро Лінько зазначив: 
- Зараз у всій країні відбувається процес децентралізації, після якого ОТГ матимуть досить широкі права та величезні можливості для розвитку.  Але найважливішим для людей, на даному етапі, є правильний вибір керівництва. Необхідно аби до влади зараз приходили нові, енергійні люди. Майже всі питання, які ми обговорили, можна вирішити шляхом різних державних та міжнародних програм, про які прості люди й не знають. Для представників нашої партії ми проводили й будемо проводити різні тренінги аби вони виправдовували довіру людей. У селах Кіровоградщини необхідно вносити нове життя. От до нас звертаються з питанням відсутності освітлення на вулицях – це проблема місцевої влади. Тільки її вирішити не важко. Потрібно лише подати проект на субвенцію, що наші депутати, впевнений, зроблять, адже вони активні й їм не байдужий благоустрій рідного краю. 
 
 
Після цього команда РПЛ поїхала до села Цибулеве, де спочатку оцінили хід ремонту в будівлі місцевого Палацу Культури, який не бачив змін із часу побудови. Наразі, завдяки старанням місцевої влади та представника Радикальної партії Володимира Смалька замінюють дах. Планується також внутрішній ремонт ПК.  
 
Ну а останньою зупинкою довготривалого вояжу був Цибулівський амбулаторій, де за ініціативи Володимира Смалька відбулося утеплення фасаду, ремонт коридору, заміна всіх дверей до кабінетів, монтаж нової стелі та встановлення пандусів. 
Керівництво медзакладу привітно зустріло радикалів і подякували їм у допомозі, адже на ці зміни вони чекали дуже довго.
Вже після всіх заходів, підсумок робочого візиту нам підвів нардеп Дмитро Лінько: 
За результатами сьогоднішнього візиту в Дмитрівку, де ми були разом із каднидатами в депутати до об’єднаної територіальної громади, які вже вирішили кілька важливих для громадян питань. Хочу сказати, що все можливо вконати, потрібно лише бажання та активність. Тож, ми й підходимо до вибору наших партійців дивлячись на енергію, само мотивацію та ініціативу. Будемо сподіватися на підтримку місцевої громади й готуватимемо депутатів від РПЛ аби вони щиро та старанно працювали. Радує, що скористалися можливістю відвідати Знам’янський район і представники Кропивницького міського осередку Радикальної партії. Думаю, для них було цікаво побачити, як працюють їх колеги у районах. А пишатися нам є чим: ремонт клубу в Цибулевому, покращення інфраструктури в ДНЗ №6 міста Знам’янка та амбулаторії в тому ж таки Цибулевому, установлення велопарковок у школах Дмитрівки. Радує, що наші партійці старанно працюють для покращення благоустрою своєї місцевості, адже якщо кожен дбатиме про свою місцевість, то й незабаром уся Кіровоградщина, а за нею – й Україна, процвітатиме. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглянуто 425 разів Остання зміна Вівторок, 24 квітня 2018 10:11
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 21 Березня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області