Повідомлення

Кропивницькі радикали прозвітували про свою роботу

Вівторок, 27 березня 2018 19:53 Автор:

Сьогодні, 27 березня, відбулася звітна конференція за підсумками річної роботи голови Кропивницької міської організації Радикальної Партії Олега Ляшка Рафаеля Санасаряна.

Спочатку, саме очільник міського осередку РПЛ виголосив промову, під час якої подякував усім, хто працює в команді радикалів:

-      Я дуже радий тому, що ми, всі разом, досягли за цей рік. Знаєте, я раніше порівнював політику з бізнесом. Мені ж говорили, що це не так. Наразі, я б уже й погодився з цим, окрім двох аспектів, які однаково важливі як у політиці, так і в бізнесі: якщо в вас немає сильної команди, то ні там, ні тут ти працювати не зможеш. Ну а другий фактор – дисципліна. І я пишаюся тим, що на сьогоднішній день у нас є сильна команда, яка може виконувати будь-які поставлені перед нею цілі. Ми з вами готові перемагати! Впевнений, що в такому складі ми можемо виграти президентські вибори в нашому місті. Так, у нас були й певні проблеми, та, як наслідок, відбулися кадрові зміни. За рік ми виключили з РПЛ близько 20 членів, але при цьому ряди поповнилися вдвічі більшою кількістю активних та небайдужих до майбутнього нашої країни громадян.

Тож, на сьогодні, Кропивницька міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка нараховує 180 осіб. Це ті, люди, які не просто поставили «галочки», а дійсно позиціонують себе з нашою політичною силою. От саме це мене дійсно радує, адже до нас люди йдуть, нам довірять – це головне. Тому, я дякую усім, хто мені допомагає й сподіваюся, що ми продовжимо працювати в такому ж дусі, -говорить Рафаель Санасарян.

Досягнення очільника осередку, делегати конференції оцінили за найвищою оцінкою.

Депутат Міської ради міста Кропивницького Сергій Бойко так описав роботу свого однопартійця:

-      Хочу зазначити, що за рік роботи Рафаеля Санасаряна, при міському осередку РПЛ було створено організаційний відділ, завдяки старанній роботі налагоджено контакти з усіма нашими партійцями. Як на мене, оцінкою роботи міської організації став невеличкий факт, свідком якого й мені пощастило бути. Так от, два дні тому, до нашого штабу завітали дві жіночки, які протягом року зверталися з проханнями посприяти в різноманітних справах, в міру наших можливостей, звичайно. І от одна з них каже: «Ми вже рік довгий час до вас ходимо й просимо допомогти. А ви, на відміну від інших партій, жодного разу навіть не запропонували нам вступити в партію. Тому, знаючи, що від вас не дочекаєшся, ми самі хочемо пристати до лав Радикальної партії». От, мабуть, і є головна оцінка роботи кропивницького осередку Радикальної партії. Ми всі на правильному шляху. Й ті рухи, дії, які проходять останнім часом лише підтверджують це – зазначив радикал.

Зазначимо, що окрім звіту керівництва міської організації, були внесені зміни до чисельного та персонального складу бюро. Тепер статутний орган поповнився відповідальними та активними особам.

 

 

 

Переглянуто 1164 разів Остання зміна Вівторок, 27 березня 2018 20:56
Оцініть матеріал
(3 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Вівторок, 19 Березня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області