Повідомлення

Нардеп від РПЛ розповів кропивницьким студентам про українську політику

Понеділок, 19 березня 2018 15:33 Автор:

За словами політика, молодь абсолютно не інтегрована в політичні процеси у країні і це необхідно кардинально змінити.

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Лінько відвідав Центральноукраїнський національний технічний університет у Кропивницькому.

Нардеп поспілкувався зі студентами вишу та розповів про шлях молоді у велику політику на власному прикладі. Також, він заявив про необхідність масового залучення молоді до політичних процесів в Україні.

 

«Зневіра і безперспективність змушує молодь шукати майбутнє закордоном. Ми маємо кардинально змінити ситуацію, пробити двері для молодого покоління до влади»,– наголосив Лінько під час лекції.

Депутат підкреслив, що молодь прагне змін і хоче брати участь в управлінні країною.

 

Певен, українська молодь підніме нашу державу. Саме тому моя команда відстоює політику економічного націоналізму, яка дозволить відродити виробництво, промисловість, створити робочі місця, в тому числі ті, на селі, дати українцям роботу і зарплату. Наші законопроекти націлені тільки на покращення життя українців. Ми хочемо, що молодь була освіченою і здоровою, саме тому, навіть в часи війни, ми не дозволяємо скоротити видатки на ці сфери. Тільки молодь здатна змінити нашу країну. Так, як зробила це взимку 2013-14 років. Молодь, яка не зіпсована посадами при державній кормушці. Молодь, яка сповнена віри, мрій та ідей. Молодь, яка не шукає кращої долі за океаном, а залишається тут не заради чогось, а попри все,-зазначив нардеп.

Студентам було вкрай цікаво поспілкуватися із народним депутатом. Вони запитували про майбутнє, про те, як змінити країну на краще.

 

 

 

 
Переглянуто 324 разів Остання зміна Понеділок, 19 березня 2018 17:22
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Вівторок, 19 Березня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області