Повідомлення

Нардеп з Кропивницького у Верховній Раді підняв резонансне «газове» питання (відео)

П'ятниця, 16 березня 2018 14:12 Автор:

Сьогодні, під час засідання Верховної Ради України, народний депутат Дмитро Лінько (фракція "Радикальна Партія Олега Ляшка")  розповів про ситуацію з відключенням котелень у Кропивницькому.

"З вчорашнього дня, в моєму рідному місті Кропивницькому, півміста залишилось без тепла. Я вже звертався з цього приводу особисто до прем'єр-міністра, а тепер ще й роблю це публічно.  
Сталося це, через те, що "Кіровоградгаз", через борги, відключив постачання газу до котелень. Борги, які не заплатила держава, субсидії, які вона мала б надати. Сьогодні, керівник "Кіровоградгазу"  Олександр Гладкий взяв, фактично, в заручники півміста, яке сидить у холоді. У той час, коли до нас наближається сніг та похолодання. Діти змушені сидіти в холодних дитячих садках та школах. 

Тожд, я звертаюся до звертаюся до прем'єр-міністра й прошу нехайно втрутитися в ситуації й посприяти вирішенню цієї проблеми. 

І таких проблем багато в інших містах. А сьогодні ще й МВФ вимагає ще підвищити ціну на газ аби ще більше  заганати українців у борги, щоб українці мерзли в своїх будинках і не мали чим заплатити.  - зазначив радикал.

Відео

Переглянуто 1432 разів Остання зміна П'ятниця, 16 березня 2018 14:41
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 21 Березня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області