Повідомлення

Кіровоградські ветерани силових структур змусили Облраду підтримати до звернення

Понеділок, 12 лютого 2018 14:41 Автор:

Сьогодні депутати Кіровоградської обласної ради підтримали звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо стану перерахунку пенсій ветеранам – колишнім працівникам силових структур. 

За це  рішення наші обранці проголосували майже одноголосно: 47 із 48-ми присутніх.

Зазначимо, що це питання було єдиним у порядку денному позачергового пленарного засідання сімнадцятої сесії Кіровоградської обласної ради, інформує «Репортер».

Додамо, що засіданню передував масштабний мітинг біля стін облради, за участю колишніх працівників силових структур.

Розгорнутий коментар про всі деталі заходу, спеціально для «Репортера», розповів заступник голови Кіровоградського відділення української громадської патріотичної організації «Спілка офіцерів України» Сергій Кваша:

Ми ініціювали захід з захисту прав пенсіонерів силових структур, у зв’язку з пенсійним свавіллям влаштованим міністром соціальної політики України Андрієм Ревою.  Ми вимагаємо аби набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 № 704

Зазначу, що всі нюанси вже давно узгоджено з усіма профільними міністерствами – оборони, внутрішніх справ. Та й з усіма громадськими організаціями, в тому числі, й ветеранськими. Було все вирахувано й до проекту бюджету надійшла пропозиція про нарахування певної суми для пенсій. Все наче й заспокоїлося. Ми ж вірили, що ця постанова запрацює після нового року. Але пан Рева зробив усе аби цього не сталося.

Тож, ми вимагаємо від депутатів обласної ради звернутися до кабміну з вимогою, вже не з проханням або ж листом, а саме з вимогою щодо введення в дію вищевказаної постанови. Не потрібно робити ніяких прив’язувань пенсій до мінімальної заробітної плати або прожиткового мінімуму. Наша пенсія, як то й планувалося, має залежати від посадових окладів та коефіцієнту вислуги років. Там є спеціальна формула й  у кожного буде різна сума пенсії, в залежності від того, в яких підрозділах особа проходила службу й який там мала оклад. Також важливим є й, як я вже й говорив, вислуга років.

А от в формулі, яку запропонував шановний міністр соцполітики, чесно кажучи, можна заплутатися. Там виходить, що ті, хто проходив службу раніше будуть отримувати більше, ніж офіцери, які звільнятимуться в теперішній час. Ми ж хочемо, щоб вся процедура була прозорою й людина легко могла вирахувати, яка пенсія на неї чекає в майбутньому. 

Додам, що подібні мітинги проходять у всіх обласних центрах та більшості громад України. Тож, наша вимога - не приймати ніякого нового закону щодо пенсійного забезпечення, і відмінити постанову Кабміну номер 704 від 27 грудня, яка, на думку ветеранів та пенсіонерів, блокує перерахунок їхніх пенсій. Колишні військові та пенсіонери вимагають єдиного – перерахувати їхні пенсійні виплати згідно із діючим законом 1992 року, а не приймати якісь нові закони.

 

 

 

 

Переглянуто 445 разів Остання зміна Середа, 14 березня 2018 10:07
Оцініть матеріал
(3 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Понеділок, 18 Лютого 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області