Повідомлення

У штабі Кропивницької РПЛ назвали справжні причини виключення двох членів партії

Четвер, 05 жовтня 2017 12:12 Автор:

Днями, на блогах сайту Mandarin-News були опубліковані фотографії протоколів засідання бюро Кропивницької міської організації РПЛ. Головним питанням порядку денного було: виключення з рядів партії двох її членів Сергія Таранюка та Сергія Кашубу.

За словами представників міської РПЛ, причиною такого рішення стали систематичні порушення партійної дисципліни та дискримінаційні дії в збиток організації. А саме, громадянин Таранюк паплюжив ім'я організації, розповсюджував плітки та займався шпигунством на користь іншої політичної сили. А громадянин Кашуба займався махінаціями стосовно виборчих списків та викрав сторінку партійної організації. Там він розміщував принизливі висловлювання у бік мешканців Кропивницького та ганьбив ім'я партії.

Зважаючи на такі неприпустимі дії Сергія Кашуби та Сергія Таранюка, під час зборів членів бюро міської РПЛ, колегіально було вирішено виключити зрадників із лав Радикальної Партії Олега Ляшка. 

Також, діючі радикали розповіли про те, що багато місцевих жителів скаржились на виключених осіб. Та вказали факти, відповідно до яких будуть направлені звернення до правоохоронних органів. Після проведення відповідних перевірок, вся інформація буде висвітленна у ЗМІ.

 
Переглянуто 264 разів
Оцініть матеріал
(0 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Понеділок, 15 Жовтня 2018

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області