Повідомлення

Депутати не дійшли консенсусу щодо продовження засідання сесії міськради Кропивницького

П'ятниця, 10 березня 2017 12:11 Автор: Игорь

27 лютого секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов провів погоджувальну нараду з керівниками депутатських фракцій, під час якої намагався об’єднати усі сторони навколо інтересів територіальної громади міста і віднайти порозуміння щодо призначення дати чергового засідання сесії.

 

Як повідомляє сайт міськради, перше засідання восьмої сесії, на якому не змогли бути присутніми частина депутатів, фактично було зірване через відсутність єдиного погляду на формування порядку денного. Депутати з фракцій “Наш край”, “Рідне місто”, “Опозиційний блок” наполягали на затвердженні зформованого міським головою проекту порядку денного, куди можна було б додати інші пропозиції. Натомість їх колеги з “Батьківщини”, “Свободи”, “Самопомочі” і частини “БПП” вимагали поставити на голосування альтернативний проект порядку денного із 4, на їхню думку найголовніших, питань.

Таким чином до альтернативного порядку денного потрапляли питання депутатських запитів, надання матеріальної допомоги, зниження ставок єдиного податку для підприємців ІІ групи та скасування рішення виконкому про підвищення тарифів на проїзд.

У день завершення першого засідання депутати фракцій «Наш край», «Рідне місто» та “Опозиційний блок” направили до секретаря міської ради звернення з пропозицією провести наступне сесійне засідання якнайшвидше, адже низка соціально важливих питань залишилися невирішеними через зрив сесії. Як пропозиція, у зверненні була визначена і дата – 28 лютого.

Секретар міськради Андрій Табалов роз’яснив, що включити до порядку денного попереднього сесійного засідання питання про скасування підвищення тарифів було неможливо: відповідний проект рішення не пройшов 20-денний термін обговорення, відповідно до норм Закону України «Про доступ до публічної інформації». Наразі ж питання опрацьоване, викладене як проект рішення і немає сумніву, що буде включене до порядку денного. Щодо питання про зниження ставок єдиного податку підприємцям, Андрій Табалов зазначив, що це питання було погоджене на депутатській бюджетній комісії, є згода знизити ставки до 10% і рішення обов’язково буде прийняте.

При своїй думці залишилися і представники депутатських фракцій, що вносили альтернативний проект порядку денного. Голова фракції партії «Батьківщина» у міськраді Олександр Цертій наполягав на проведенні сесії у запропонованій його колегами формі.

В ході погоджувальної ради секретар міської ради запропонував депутатам затвердити за основу винесені на сесію 100 питань, а першими трьома поставити питання депутатських запитів, надання матеріальної допомоги та зниження ставок податку. Далі посадовець запропонував розглядати питання порядку денного, а скасування підвищення тарифів розглянути в рамах сесійного засідання перед земельними питаннями, оскільки питання дискусійне, займе багато часу, виступити з цього приводу побажало чимало активістів, представники Громадської ради.

Проте і така пропозиція не знайшла підтримки у всіх голів фракцій і погоджувальна рада завершилася без досягнення консесусу ні щодо дати чергового сесійного засідання, ні щодо порядку денного.

 
 
Переглянуто 387 разів Остання зміна П'ятниця, 10 березня 2017 12:13
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 27 Лютого 2020
Художня література - великий вибір книг

Доставка цветов Кировоград - купить цветы с доставкой