Повідомлення

У Кропивницькому пройшла хода "антикапіталістів" (Фото)

Середа, 07 листопада 2018 13:20 Автор: Репортер

Сьогодні, пройшла колона прибічників комуністичної ідеології на підтримку партії «Нова держава». Понад 50 людей пенсійного віку пройшли по вулиці Велика Перспективна на честь річниці Жовтневої революції – про це повідомляє РЕПОРТЕР.

Активісти виступали проти росту цін на пальне, підвищення тарифів на газ, за повернення субсидій, та підвищення заробітних плат: Один із ініціаторів ходи Василь Мусієнко, говорить, що це всеукраїнська акція:

Ми звернулися до президента припинити геноцид українського народу, - говоритьВасиль Мусієнко і додає,- само сабою ація протесту – всеукраїнська.

Інший співорганізатор Юрій Грачов, перший секретар обласного комітету комсомолу, заперечує причетність партії до комуністів:

Хто сказав, що ми комуністи? Ви тут бачите десь серп і молот? В нас 7 листопада проходить дійсно кожного року соціальні марші антикапіталізму, ми виступаємо дійсно проти тих алігархів, які в нас при владі. А те що там писали про комуністів, це вже питання не до нас – запевняє Юрій Грачов.

Учасники ходи – люди пенсійного віку. Анатолій Іванович, який більшу частину життя прожив в Радянському союзі, пояснює причину своєї участі:

Я прийшов, бо я комуніст. Я в це вірив, я з цим ріс. Виховувала мене радянська влада. Як же я… Не відрікаюсь і не відрікусь, - розказує чоловік.

Валентина Володимирівна прийшла, аби підтримати ідеї партії. За її словами, після підвищення тарифів на комунальні послуги, грошей вистачить оплатити тільки газ:

Я прийшла сюди щоб підтримати їхні ідеї. Я не довіряю тій владі, яка зараз є. Тільки свою пенсію, 1700 гривень, віддам за газ. А за світло, за мусор, за воду.. І щось треба купити, але на це коштів не вистачає. В мене два кришталика штучні, а я змушена ходити на роботу. Тоді як закордоном, пенсіонери їздять в круїз! І ніхто не працює. І якщо ви не пам’ятаєте, я пам’ятаю. Це зараз телебаченням людей зазомбували, що при комуністах було все погано. Скажіть, будь ласка, квартири отримували безкоштовно, вчились безкоштовно, безкоштовне було й лікування, - обурюється жінка.

Проте не всі підтримали колону під червоними прапорами. На протидію «антикапіталістам» виступили молоді українські активісти, які з запалом кричали «Слава Україні!». Учасник ВГО «Сокіл» Генадій Маламен впевнений, що як би не називали себе учасники партії «Нова держава», вони є комуністами в чистому вигляді:

Дуже негативно ставлюся до цього дійства. Йдуть люди під червоними прапорами, з яких нібито вони прибрали серпи і молоти, щоб не здаватися комуністами. При тому всьому це старі комуністи, які йдуть і святкують своє старе комуністичне свято. Люди, які є по суті спадкоємцями того гріха, із-за якого ми вшановуємо жертв голодомору. Ось де вони, вони цей гріх несуть і надалі. І хочуть нас занести в ту саму кабалу, - говорить Генадій Маламен. – Ця партія «Нова держава» складається з старих комуністів. Створена одразу після заборони комуністичної партії на Україні. Це комуняки в чистому виді.

Хода зупинилась біля міської ради Кропивницького, де і видвинула свою резолюцію презеденту України на камеру журналістам та міській владі. Суперечка між «антикапіталістами» та українськими активістами відбулася на рівні образ, після чого опоненти мирно розійшлись.

Фото: Репортер

 
Переглянуто 159 разів Остання зміна Середа, 07 листопада 2018 14:50
Оцініть матеріал
(0 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 27 Червня 2019
Художня література - великий вибір книг

Экономное отопление для дома