Повідомлення

Реальна допомога: нардеп відвідав сільські дитячий садок та школу на Кіровоградщині

Субота, 28 липня 2018 12:22 Автор:
Днями, під час робочого візиту на Кіровоградщину, народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Лінько разом із своїм помічником Олександром Скляревським завітали до села Новоградівка Бобринецького району.
Там, гості встигли відвідати місцевий дитячий садок. Працівники зазначають, що  їх дитсадок працює безперервно, попри всі проблеми, вже понад 50 років, а чудовому функціонуванню закладу сприяє сільський голова Нечай Микола Станіславович  та місцевий аграрій Іванов Віктор Миколайович, які всіма силами допомагають тримати будівлю в чудовому стані.
 
На даний час у дитсадочку-яслах виховуються 17 маленьких новоградівців. У небайдужості місцевих людей до виховання підростаючого покоління   народний депутат разом із помічниками змогли переконатися побачивши чудовий ремонт та надзвичайно цікаві розписи та малюнки, які, як стверджують вихователі, розвивають пам’ять та уяву дітей.
 
Звичайно, в кожного є свої проблеми та необхідності. І от нардеп Дмитро Лінько разом із помічником Олександром Скляревський на прохання директорки закладу Наталії Лебединської придбали на потреби дитсадка новенький ноутбук.
Це необхідна річ, завдяки якій ми зможемо проводити дітям різні конкурси та вікторини, а також готувати документацію. Дуже приємно, що в наше невеличке село зміг завітати сам народний депутат. От такі політики як Дмитро Лінько повинні керувати країною, адже думають вони про весь народ, а не лише про окремі касти – зазначила Наталія Лебединська.
І  працівники закладу теж не залишили  почесних гостей без подарунку, вручивши нардепу банку меду власного виробництва.
 
 В розрізі сучасної освіти, це невід'ємна частина інклюзивного навчання. Кожного разу, коли я відвідую дошкільні заклади, я ніби повертаюсь у дитинство. І це, передусім, велика заслуга вихователів та персоналу, адже вони вкладають усю душу в підростаюче покоління.  Недарма кажуть, що виховуючи дітей, ми виховуюємо майбутню історію нашої країни, а значить і історію світу – підсумував візит до дитсадка Дмитро Лінько.
 
 
Далі, сільський голова Микола Нечай та аграрій Віктор Іванов провели гостей до приміщення місцевої школи.
І як зізнавалися Дмитро Лінько та Олександр Скляревський, вони були вражені чудовим станом приміщення будівлі.Зараз у школі триває ремонт, але одразу видно чудову роботу педагогічного колективу на чолі з директором Володимиром Безрученком: на всіх стінах є додаткова інформація для школярів, презентація робіт талановитих учнів, нагороди закладу та зразковий стан класів.
 
Більше того, наразі відбувається ремонт спортивного залу, який школа проводить за сприяння сільської ради та небайдужих мешканців села, які, як повідомлялось, цілою громадою грають разом у волейбол.
 
До того ж, на потреби школи Дмитро Лінько та Олександр Скляревський подарували сучасну електричну плиту, яка, як зазначив директор школи Володимир Безрученко,  їм надзвичайно необхідна, адже старі вже вийшли з ладу.
 
Олександр Скляревський, яким сам родом із сусіднього села Тарасівка, спілкуючись із місцевими жителями згадував, як в юності грав на тутешньому стадіоні в футбол.
 
Я тут провів багато часу, є що згадайти. У Новоградівці проживають декілька моїх друзів. Та  й загалом люди тут – надзвичайно хороші, в чому сьогодні ми лише пересвідчились. Я можу запевнити, що за потреби ми будемо допомогати місцевій громаді, адже без справжнього робочого села, Україну важко представити - додав помічник народного депутата Олександр Скляревський
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Переглянуто 535 разів Остання зміна Субота, 28 липня 2018 15:42
Оцініть матеріал
(3 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні П'ятниця, 24 Травня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області