Повідомлення

На Кіровоградщині обласний депутат ошукав селян

П'ятниця, 22 червня 2018 11:56 Автор:
 
Справа з незаконним продовженням земельних угод в Добровеличківському районі набуває нових обертів. 
На захист селян став народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Лінько, який, разом із помічниками, намагається вивести шахрая на "чисту" воду.
Постраждалі зверталися на телефон гарячої лінію партії "Батьківшина", але чомусь лідерка партії Юлія Тимошенко не відреагувала на скарги. 


- Ось така от у них команда, в цих бютівців! Соловчук щомісяця дає кошти, аби знаходитись у цій політичній силі. Тому, на правду та справедливість там уваги не звертають - зазначив один з обурених селян.
 
Свою думку стосовно ситуації висловив і нардеп Дмитро Лінько:
 
Скандальна ситуація з шахраєм Іваном Соловчуком, депутатом Кіровоградської обласної ради, досі продовжується.
Вчора, мав змогу особисто поспілкуватися з людьми, яких нахабно обшукали. 
Сотні пайовиків постраждали від його афер з підписанням договорів оренди землі.
Але на привеликий жаль, люди не можуть відстояти свої законні права у суді. А все це завдяки провальній  реформі Порошенка. Корумпованість суддей - ось головна причина!
 
Мешканці Добровеличківського району вже знаходяться у відчаї, адже не можуть довести елементарного - ніхто з них не підписував договори власноруч!
Але ні в якому разі не можна опускати руки! Завдяки згуртованості та об'єднаним зусиллям, правду можливо довести!
 
Вже більше 2 місяців, команда Радикальної Партії Олег Ляшко, разом з ініціативною групою постраждалих, працює над тим, щоб вирішити цю проблему. Направлені звернення на правоохоронні органи, прокуратуру та Мінюст. 
Доки тривають слідчі дії, спільно з пані Наталією, яка стала правозахисницею постраждалих, будемо вимагати, щоб державних реєстраторів, які стали спільниками злочину - притягнули до відповідальності. Таку ж відповідальність повинні понести й експерти, які пишуть підроблені висновки.
 
Ніхто не має права принижувати український народ! Такі шахрайства - це рейдерські захоплення земель. І проблема в тому, що на законодавчому рівні, досі немає захисту для пайовиків. Наша команда буде роботи все можливе для того, щоб це питання було вирішено! - зазначив радикал.
 
 
Як нам повідомили, команда на чолі з Дмитром Ліньком, вже зараз направляє звернення до Міністерства юстиції України, за фактом перевірки законних дій державних реєстраторів, котрі засвідчували здійснення правочину. Також, вони вимагають провести перевірку експертної служби, до якої, під час розгляду судових справ, звертався Соловчук. 
Переглянуто 803 разів Остання зміна П'ятниця, 22 червня 2018 16:34
Оцініть матеріал
(3 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 21 Березня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області