Повідомлення

Політика

8 березня до поліції Кропивницького надійшло повідомлення про те, що по пров. Василівському, навпроти будинку №3 невідомі особи обклеїли наклейками з надписом «Свинарчуків Порошенко ЗА ГРАТИ» рекламний сіті-лайт з політичною рекламою кандидата в Президенти України Порошенко П.О. Про це повідомляє Репортер із посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. Разом з тим по вулиці Островського, поблизу будку № 2А, було виявлено білборд з фото кандидата в президенти України П.О. Порошенка, який було обклеєно наліпками з написом «Національної Дружини».
Мешканець Знам’янки написав заяву до поліції про спробу підкупу виборців. Та впровадження призупинили, обґрунтувавши це станом здоров’я заявника. Про це повідомляє Репортер із посиланням на команду громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Кіровоградській області. У лютому 2019 року мешканець Знам’янки звернувся до правоохоронних органів із заявою про можливий підкуп. Чоловік розповів, що йому телефонували люди, які представлялися з партії «Батьківщини» і пропонували 500 гривень за 10 громадян, які проголосують за кандидата у Президенти України Юлію Тимошенко. Знам’янець  також звернувся до спостерігачів ОПОРИ. Я вважаю, що  представники цієї політичної сили наскільки…
11 бepeзня у Нью-Йopку poзпoчався тиждeнь poбoти Кoмiтeту OOН зi статусу жiнoк. На ньoму свoє слoвo мали мати моряка з Кipoвoгpадщини та донька військовополоненого із Львiвщини  - Наталiя Мoкpяк i Oльга Oпpискo. Пpo цe пoвiдoмляє Peпopтep iз пoсиланням на Twitter Пoстiйнoгo пpeдставництва Укpаїни пpи OOН. Poдичi захoплeних Poсiєю мopякiв пoдiлились власними iстopiями пpo тe, який вплив має збpoйна агpeсiя PФ на укpаїнських жiнoк. Маємo oб’єднатися, щoб нашi piднi пoвepнулися з poсiйськoгo пoлoну, - ствepджує Наталiя Мoкpяк.      
Про це повідомляє Репортер із посиланням на власні джерела у Нацполіції області. Подія трапилася в Олександрії, а саме після засідання виборчої комісії у коридорі міської ради. Член комісії від кандидата у Президенти Петра Порошенко, словесно погрожував фізичною розправою заявниці, члену комісії від кандидата у Президенти Юлії Тимошенко, якщо та зірве президентські вибори. Інформацію про подію внесено до ЄРДР.
Сьогодні, 19 лютого, громадська мережа ОПОРА прозвітувала про підготовку міста до президентських виборів. Про це з прес-конференції ГМ повідомляє кореспондент Репортера. Найбільше порушень зареєстровано в неправильно оформлених вихідних даних. Це і газети, й бігборди, й агітаційні листівки. Серед них – і публікації в місцевих виданнях без плашки "політична реклама", – говорить координатор ОПОРИ Зоя Лебідь. Втім, варто зазначити, що незважаючи на всі подані заяви в поліцію за незаконну агітацію нікого з порушників не було притягнуто до відповідальності. Звертаюсь до тих, хто займається роздаванням політичної реклами: уважно аналізуйте матеріали. Бо в…
ПочатокПопередня123НаступнаКінець
Сторінка 1 із 14

Сьогодні Четвер, 21 Березня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області