Повідомлення

Політика

Сьогодні, пройшла колона прибічників комуністичної ідеології на підтримку партії «Нова держава». Понад 50 людей пенсійного віку пройшли по вулиці Велика Перспективна на честь річниці Жовтневої революції – про це повідомляє РЕПОРТЕР. Активісти виступали проти росту цін на пальне, підвищення тарифів на газ, за повернення субсидій, та підвищення заробітних плат: Один із ініціаторів ходи Василь Мусієнко, говорить, що це всеукраїнська акція: Ми звернулися до президента припинити геноцид українського народу, - говоритьВасиль Мусієнко і додає,- само сабою ація протесту – всеукраїнська. Інший співорганізатор Юрій Грачов, перший секретар обласного комітету комсомолу, заперечує причетність…
  Днями, в Олександрівці відбулося урочисте відкриття громадської приймальні Радикальної партії Олега Ляшка.
Сьогодні, 3 серпня, в Олександрії відбулося урочисте відкриття громадської приймальні Радикальної партії Олега Ляшка.
Днями, під час робочого візиту на Кіровоградщину, народний депутат України від Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Лінько разом із своїм помічником Олександром Скляревським завітали до села Новоградівка Бобринецького району.
У понеділок вранці, 23 липня, у Святошинському районі Києва невідомі влаштували рейдерське захоплення державного підприємства "Електронмаш".
ПочатокПопередня123НаступнаКінець
Сторінка 1 із 11

Сьогодні П'ятниця, 16 Листопада 2018

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області