Интернет-магазин цветов в Кировограде (Кропивницком)

Повідомлення

Нічний вибух та стрільба на Кіровоградщині

Вівторок, 10 квітня 2018 09:34 Автор:

Як повідомили «Репортеру» власні джерела, в ніч з п’ятниці на суботу, в селі Тарасівка Бобринецького району сталася резонансна подія.

За словами мешканців села, ближче до світанку, орієнтовно у центральній частині Тарасівки пролунав гучний вибух, який чули жителі населеного пункту, а в багатьох тамтешніх автомобілях навіть спрацювала сигналізація. Більше того, через деякий час (інтервал - приблизно півгодини) пролунало ще й декілька пострілів, за звуком, схожих на вистріл із пістолета.

Вранці в селі почалося обговорення нічних подій. Так як поліцію ніхто не бачив і нікого з жителів не опитували, то нам залишається лише посилатися на ствердження мешканців Тарасівки. А селяни розповідають, що двоє місцевих жителів, вночі знаходились біля одного з тарасівських ставків і вони розповіли їм, що близько четвертої години ранку перебували вдвох в автомобілі й до них під’їхав позашляховик, який належить одному з місцевих фермерів. Разом із аграрієм у авто перебувало ще приблизно чотири особи (стверджувати очевидці не можуть, адже було темно). Хтось із пасажирів позашляховика вийшов із авто та представившись працівником поліції, наставив зброю, змушуючи вийти з автівки чоловіків.

Все ж таки, силоміць витягнувши хлопців з машини, хтось із них, декілька разів вистрелив у повітря та землю. В подальшому, фермер сказав, що на територію його  господарства хтось кинув гранату, а вони займаються пошуком злочинця. Пізніше бізнесмен впізнав, що ці двоє – його односельчани й сказав їх облишити.

Але  далі хлопці чомусь захотіли дізнатися, хто їх витягував із авто й почали їхати за позашляховиком. В підсумку, їх «поклали»  на асфальт, а одному, імовірно, рукояткою від пістолета, нанесли тілесні ушкодження голови – після цього всі роз’їхалися.

Виникає декілька питань: що тієї ночі трапилося в селі Тарасівка Бобринецького району? Що то був за вибух? Де він був? Що за люди знаходились у позашляховику з фермером? 

Тож, ця неординарна нічна подія дуже стурбувала громадськість як у Тарасівці, так і в усьому Бобринецькому районі. Ходять різні чутки та варіанти розвитку подій.

А в зв’язку з останніми резонансними подіями в районі (розбійний напад на сім’ю 70-річного фермера)люди дуже турбуються за власну безпеку й хочуть уберегти себе й свої сім’ї від подібних ситуацій.

 

Переглянуто 1480 разів
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Неділя, 24 Червня 2018

Форма авторизації

Экономное отопление для дома
Автозапчасти в интернет магазине с доставкой по Украине

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області