Повідомлення

Нічний вибух та стрільба на Кіровоградщині

Вівторок, 10 квітня 2018 09:34 Автор:

Як повідомили «Репортеру» власні джерела, в ніч з п’ятниці на суботу, в селі Тарасівка Бобринецького району сталася резонансна подія.

За словами мешканців села, ближче до світанку, орієнтовно у центральній частині Тарасівки пролунав гучний вибух, який чули жителі населеного пункту, а в багатьох тамтешніх автомобілях навіть спрацювала сигналізація. Більше того, через деякий час (інтервал - приблизно півгодини) пролунало ще й декілька пострілів, за звуком, схожих на вистріл із пістолета.

Вранці в селі почалося обговорення нічних подій. Так як поліцію ніхто не бачив і нікого з жителів не опитували, то нам залишається лише посилатися на ствердження мешканців Тарасівки. А селяни розповідають, що двоє місцевих жителів, вночі знаходились біля одного з тарасівських ставків і вони розповіли їм, що близько четвертої години ранку перебували вдвох в автомобілі й до них під’їхав позашляховик, який належить одному з місцевих фермерів. Разом із аграрієм у авто перебувало ще приблизно чотири особи (стверджувати очевидці не можуть, адже було темно). Хтось із пасажирів позашляховика вийшов із авто та представившись працівником поліції, наставив зброю, змушуючи вийти з автівки чоловіків.

Все ж таки, силоміць витягнувши хлопців з машини, хтось із них, декілька разів вистрелив у повітря та землю. В подальшому, фермер сказав, що на територію його  господарства хтось кинув гранату, а вони займаються пошуком злочинця. Пізніше бізнесмен впізнав, що ці двоє – його односельчани й сказав їх облишити.

Але  далі хлопці чомусь захотіли дізнатися, хто їх витягував із авто й почали їхати за позашляховиком. В підсумку, їх «поклали»  на асфальт, а одному, імовірно, рукояткою від пістолета, нанесли тілесні ушкодження голови – після цього всі роз’їхалися.

Виникає декілька питань: що тієї ночі трапилося в селі Тарасівка Бобринецького району? Що то був за вибух? Де він був? Що за люди знаходились у позашляховику з фермером? 

Тож, ця неординарна нічна подія дуже стурбувала громадськість як у Тарасівці, так і в усьому Бобринецькому районі. Ходять різні чутки та варіанти розвитку подій.

А в зв’язку з останніми резонансними подіями в районі (розбійний напад на сім’ю 70-річного фермера)люди дуже турбуються за власну безпеку й хочуть уберегти себе й свої сім’ї від подібних ситуацій.

 

Переглянуто 1648 разів
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 21 Березня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області