Повідомлення

Зухвалий розбій на директора ТОВ «Колос» скоїли на Кіровоградщині

Четвер, 11 січня 2018 11:02 Автор:

Про це повідомив сусід потерпілих.

 

А ситуація розвивалося наступним чином: вчора, приблизно о 18:30, генеральний директор аграрного підприємства ТОВ «КОЛОС» та його дружина, яка працює головним бухгалтером вказаного підприємства, перебували у себе вдома.

 Жінка знаходилася на кухні, а чоловік на другому поверсі, в спальній кімнаті.

 

В цей час, четверо невідомих чоловіків (два через вхідні двері, які були відчинені, а ще два - через підвальне приміщення, в дверях до якого знаходились ключі) проникли до вказаного будинку.

 

 Двоє забігли до кухні де перебувала жінка. Зв’язали їй скотчем руки й ноги та зав’язали очі. Почали розпитувати, де заховані гроші.

Тут же, двоє інших забігли до спальної кімнати, де перебував власник будинку. Зв’язали його скотчем, та застосовуючи фізичну силу, наносячи удари руками по обличчю, розпитували де гроші.

 

Саме дружина, злякавшись за себе та свого чоловіка розповіла нападникам, де заховані грошові кошти, після чого останню затягнули в ванну кімнату та зачинили двері. В підсумку, з комоду гостинної кімнати зловмисниками було викрадено близько 10000 доларів США та 50000 гривень, а також пневматичний пістолет, що лежав в шухляді на кухні.

 

Зазначимо, що за словами потерпілих нападники були одягнені в темний камуфльований одяг, на голові чорні балаклави, чорні перчатки. В будинку невідомі перебували близько однієї години, після чого зникли в невідомому напрямку. Дочекавшись поки невідомі особи підуть з потерпіла розв’язалась та вибігла на вулицю, щоб покликати на допомогу сусідів.

 

Додамо, що будинок перебуває під охороною «Поліції Охорони», але в момент скоєння злочину сигналізація була вимкнена.

 

Тож, тепер постраждалому, в якого діагностовували тілесні ушкождення, разом із дружиною залишається лише сподіватися на вдале проведення слідства.  

Переглянуто 993 разів
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні П'ятниця, 14 Грудня 2018

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області