Повідомлення

На Кіровоградщині злочинці катували праскою голову фермерського господарства

Субота, 23 грудня 2017 12:14 Автор:

У нашій області все частіше жертвами злочинців стають керівники сільськогосподарських підприємств.

Так, учора, в селі Новогригорівка друга Долинського району, близько сьомої години вечора, до будинку голови фермерського господарства ТОВ «Перемога»  та його дружини,проникли невідомі особи в кількості п’яти чоловік. Вони були одягнені в чорний одяг, з масками на голові. Зайшовши в середину дому через незачинені вхідні двері, схопили та зв’язали клейкою стрічкою, яку принесли з собою господарів. Господаря провели до спальної кімнати, де почали бити по обличчю руками, завдавши близько десяти ударів та вимагати гроші. Після того коли останній відмовився давати гроші, невідомі особи включили електропраску та поставили голові фермерського господарства її в область тазу.

Внаслідок чого він отримав опіки шкіри, розкидавши речі в будинку злочинці в шафі в білизні знайшли гроші в сумі 30 000 гривень та 1 500 доларів США, після чого забрали з будинку мисливський нарізний карабін АК МКМО 72  після чого зникли в невідомому напрямку.

 Зазначимо, що потерпілий у своєму господарстві обробляє близько 1800 га землі сільськогосподарського призначення, з яких 200 паїв орендує у місцевого населення.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за статею 187 КК України (розбійний напад).

 

Переглянуто 5001 разів
Оцініть матеріал
(7 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні П'ятниця, 14 Грудня 2018

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області