Повідомлення

На Кіровоградщині охоронець ГО «Редут безпека» підстрелив чоловіка

Понеділок, 18 грудня 2017 10:33 Автор:

Вчора до Компаніївської ЦРЛ було доставлено чоловіка з вогнепальним пораненням правої голені.

 Відомо, що потерпілий, відпочивав у  місцевому кафе «Аліса». Після закриття закладу, останній вийшов з приміщення на вулицю. У цей час, з парку, що знаходиться навпроти кафе, вийшов невідомий чоловік, біля якого знаходилася собака, в руках у нього був предмет схожий на рушницю, який з хуліганських мотивів, здійснив чотири постріли: два в повітря, один в напрямку ніг потерпілого та один в землю. Після цього побіг в невідомому напрямку.

Потерпілому надано медичну допомогу, під час хірургічного втручання з голені потерпілого вилучено 6 свинцевих дробин. На даний час поранений шпиталізований до хірургічного відділення Компаніївської ЦРЛ. На підставі свідчень потерпілого та свідків ймовірно злочин скоїв охоронець ГО «Редут безпека».. За адресою місця проживання підозрюваного було виявлено та вилучено гладкоствольну мисливську рушницю марки «Target Magnum».

 За цим  фактом розпочато кримінальне провадження та відомості внесено до ЄРДР відповідальність за яке передбачена ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство). 

Переглянуто 745 разів
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 21 Березня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області