Повідомлення

А чи «оборотня» затримали?

Середа, 13 грудня 2017 15:20 Автор:

 

Громадська організація «Щит», на своєму офіційному сайті, опіблікувала статтю, де детально розкриває особу затриманого вчора поліцейського та надає власний погляд на ситуацію, що склалася. 

Останнім часом, при затриманні працівників правоохоронних органів різних відомств України, засоби масової інформації (різноманітні інтернет-видання, портали, блогери тощо) не установивши обставин таких затримань  виливають кушат бруду на працівників, з метою підвищення свого рейтингу або виконуючи замовлення зацікавленої сторони.

 

Так, учора було затримано працівника Кропивницького відділу поліції за звинуваченням у отриманні неправомірної вигоди. І вже сьогодні ряд інтернет-порталів рясніють наступними заголовками: «Оборотень в погонах…», «Кировоградский полицейский пытался «заработать» на подозреваемом», «На Кіровоградщині слідчого зловили на хабарі», «… попався на гарячому».

Та провівши аналіз зазначених статей стає видно, що написані вони для популяризації свого видання, показу своєї оперативності і тому подібне. Ні в одному матеріалі не було висвітлено особистість затриманого та обставин правопорушення, що йому інкримінується.

Затриманий старший оперуповноважений сектору карного розшуку старший лейтенант поліції Гетьман Максим Анатолійович з п’яти років своєї служби в поліції, лише за поточний та минулий рік, виконуючи свої службові обов’язки, прийняв одну з ключових ролей у розкритті ряду резонансних злочинів.

Так, у квітні 2016 року було скоєно зухвале вбивство малолітньої дитини, яку було розчленовано. З метою розкриття даного злочину було виставлено засідку за місцем проживання вбивці, і Максим Гетьман зі своїм колегою, ризикуючи своїми життями, застосувавши табельну вогнепальну зброю, затримали озброєного дійсно «оборотня», який був релігійним фанатиком-сатанистом та планував в подальшому скоїти ще декілька вбивств дітей з розчленуванням, зокрема свого сина.

Також, протягом 2016-2017 років наше місто жахнула хвиля вбивств трьох літніх пенсіонерок та молодої дівчини на «101-му мікрорайоні». Безпосередньо Максимом Гетьманом було отримано інформацію про причетність до скоєння зазначених злочинів (з корисливих мотивів) двох серійних убивць, яка негайно працівниками поліції була реалізована, а вбивці затримані.

За високі показники в оперативно-розшуковій діяльності, зокрема в розкритті зазначених злочинів, Максима Гетьмана було відзначено Міністерством внутрішніх справ України. Міністр МВС нагородив Максима Анатолійовича як одного з кращих правоохоронців України, які гідно виконують свій професійний обов’язок і самовіддано служать країні і народу.

Тим більше, на хвилі відомчих міжусобиць, які прокотились останнім часом Україною хотілось би вияснити реальні обставини скоєння «злочинів» Максимом Гетьманом та іншими правоохоронцями незалежно від їх відомства (МВС, СБУ, НАБУ, прокуратура тощо).

Тому хотілось би, щоб об’єктивно висвітлювалось подальше розслідування цього кримінального провадження та інших подібних фактів. Адже від цього залежить подальша доля 26-річного оперуповноваженого, який, не дивлячись на свій досить молодий вік, вже немало зробив для боротьби з реальними «оборотнями».

ГО «Щит»

 

 

 

 

 

Переглянуто 1472 разів Остання зміна Середа, 13 грудня 2017 15:28
Оцініть матеріал
(6 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні П'ятниця, 14 Грудня 2018

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області