Повідомлення

На Кiровоградщинi жiнка самотужки зробила аборт на 28 тижні вагiтностi, а потiм закопала новонароджену дитину

П'ятниця, 15 березня 2019 16:45 Автор: Репортер

Про це iнформує Репортер з посиланням на Точку доступу.

У Капiтанiвцi Новомиргородського району мати-одиначка закопала новонароджену дитину. Iнформацiю про це пiдтвердив начальник Новомиргородського вiддiлення Маловискiвського вiддiлу полiцiї Володимир Голiцин.

Iнформацiя про те, що жiнка, яка нещодавно була вагiтною, закопала свою дитину, до полiцiї надiйшла анонiмно - хтось зателефонував за номером 102, - розповiдає Володимир Анатолiйович. - Вона вказала мiсце, де була закопана дитина й сказала, що зробила аборт. Вiдповiдно вiдкрити (вiдкрили?) справу за ч.1 ст.134 ККУ "Незаконне проведення аборту". Доки шукали людину, яка провела аборт (до закладiв охорони здоровʼя вагiтна не зверталася, не перебувала на облiку й там їй не робили процедур для переривання вагiтностi), ця жiнка змiнила покази й сказала, що у неї були передчаснi пологи й дитина народилася мертвою.

Полiцейський розповiв, що лiкарi, якi оглядали жiнку, сказали, що термiн її вагiтностi становив не менше 28-29 тижнiв.

Тож головним питанням є те, вiд чого померла дитина, чи дiйсно вона народилася мертвою. Якщо результати гiстологiчної експертизи покажуть, що дитина народилася живою, справу буде переквалiфiковано на ст. 117 ККУ "Умисне вбивство матiр'ю своєї новонародженої дитини".

Переглянуто 652 разів Остання зміна П'ятниця, 15 березня 2019 19:10
Оцініть матеріал
(0 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Субота, 21 Вересня 2019
Художня література - великий вибір книг

Экономное отопление для дома