Повідомлення

У Кропивницькому вихователька облила окропом півторарічну дитину. ВІДЕОСЮЖЕТ

Четвер, 02 серпня 2018 10:27 Автор:
Хлопчик потрапив до реанімації з опіками 12 відсотків тіла. 
Про це повідомляє Репортер з посиланням на Сьогодні
Марк перебуває в лікарні вже тиждень. Обличчя хлопчика вкрите ранами, такі ж опіки на голові та на шиї. Медики запевняють, що загрози життю дитини вже немає, але хлопчик потрапив до лікарні у дуже тяжкому стані. 
 
Біля лікарні чергують відразу дві матері хлопчика: біологічна і прийомна. Анастасія, рідна мати Марка, свого часу віддала хлопчика в сім'ю Ольги та Олександра, але все одно переживає за стан дитини. Хлопчик перебуває в дитбудинку через те, що його прийомних батьків звинувачують у тому, що вони купили цю дитину. Поки йдуть суди, рідна мати і прийомні батьки об'єдналися і обурені діями вихователів, які допустили біду. Всі троє впевнені: адміністрація намагалася приховати лихо.
 
У свою чергу, в будинку дитини визнають, що причиною опіків став людський фактор.
 
"Вихователь з необережності не перевірила, не відрегулювала температуру води і дитині завдала ушкодження", – говорить в. о. головного лікаря Кіровоградського обласного спеціалізованого будинку дитини.
 
В дитбудинку запевняють, що не можуть звільнити няню з роботи, поки не закінчиться службова перевірка. Тим часом опіки на обличчі Марка, за словами лікарів, заживають досить швидко.
 

Відео

Переглянуто 1803 разів
Оцініть матеріал
(3 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 25 Квітня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області