Повідомлення

В одному з міст Кіровоградщини горів ринок

Середа, 11 липня 2018 14:18 Автор:
Сьогодні, 11 липня, в центрі  міста Бобринець  загорілося приміщення, яке є архітектурною пам’яткою. В ньому розташовувались магазини та приватні фірми.
 Подія сталась вночі, близько четвертої години. За однією з версій, в будівлю влучила блискавка. Магазини меблів та господарських товарів з усім майном  (в тому числі документи фірм) - згоріли до тла. 
Вогнеборцям вдалося загасити сусідні житлові приміщення, на які перекидалось вогнище. Очевидці зазначають, що сумно було спостерігати як пожежники фактично вручну заливали палаючу двоповерхову споруду: пожежні рукава - діряві, частина води била фонтанами по всій довжині рукава. Старі автомобілі ( більше 30 - 40 років) з малою ємністю води, яка закінчувалась кожні 5 хвилин, часто проблемно було навіть завести. 
Неймовірними зусиллями пожежу ближче до опівдня вдалось загасити.  Лише дивом не сталося вибуху, адже в господарчому магазині було розміщено велику кількість фарби, лаків, розчинників, що спричинило б до повного вигорання ринку, який оточений будівлями, чим створено всі умови для такого суцільного згарища.
    Непоправної шкоди завдано власникам магазинів й  невідомо ще скільки жителів району постраждало від того, що їх документи знищило вогнище ( фірми, що розміщувались в приміщенні займались виготовленням документів на землю).
    «Дивишся на реформи і дивуєшся: чи ми інопланетяни, чи наші урядовці з інших планет?! Пожежні частини реформували в службу з надзвичайних ситуацій, широко розрекламовано створення центрів що включають МНС, поліцію та "швидку допомогу".
Держава виділяє мільярди для їх будівництва. А в підсумку маємо вогнеборців без пожежних машин та з дірявими пожежними рукавами! Якщо це реформа... 
    Пам’ятається, не так давно в ВР дехто волав, що Ляшку виділяють гроші з бюджету на пожежні машини. Де ті крикуни? Чому вони не рятують людей та їх власність під час пожежі? Одна надія - на Олега Валерійовича!»  - прокоментував один зі свідків події. 
Переглянуто 2452 разів Остання зміна Середа, 11 липня 2018 14:32
Оцініть матеріал
(2 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 25 Квітня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області