Повідомлення

Кіровоградські компанії-банкрути винні своїм працівникам понад сім мільйонів

Вівторок, 02 січня 2018 14:06 Автор:

Підприємства-банкрути Кіровоградщини заборгували понад сім мільйоній гривень зарплати

В управлінні юстиції обговорили результати погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Кіровоградської області. Загалом фахівці нарахували боргів на 7 мільйонів 433 тисячі гривень.

 

Про це повідомляє «Репортер»  з посиланням на офіційний сайт Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

 

На нараді з питань погашення заборгованості по заробітній платі та боргів до Пенсійного фонду на підприємствах-банкрутах підбили підсумки проведеної роботи в цьому напрямку.

 

"Наразі у Кіровоградській області в процедурі банкрутства знаходиться 74 підприємства, із яких на 10 підприємствах-боржниках обліковується заборгованість із заробітної плати на загальну суму 7 млн. 433 тис. грн. Загалом серед боржників зафіксовано чотири підприємства державної форми власності, загальна сума заборгованості по яким складає 4 млн. 382 тис. грн", - зазначив у ході наради завідувач сектору з питань банкрутства Микола Шамшур.

 

Фахівці відзначають, що загальна сума погашеної заборгованості із заробітної плати з початку року становить 1 млн. 521,5 тис. грн.

Переглянуто 305 разів
Оцініть матеріал
(1 Голос)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 25 Квітня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області