Повідомлення

Географічний центр України став лідером з розвитку економіки на Кіровоградщині

П'ятниця, 15 березня 2019 12:04 Автор: Репортер

Очiльник областi Сергiй Кузьменко заслухав звiт голови Добровеличкiвської райдержадмiнiстрацiї Василя Смаглюка, який повiдомив, що програма соцiально-економiчного розвитку в цiлому виконана. Соцiальнiзаходи загальною вартiстю 48 мiльйонiв гривень та iнвестицiйнiпроекти вартiстю 63 млн. грн. реалiзованi.

Серед них – реконструкцiя примiщень шести фермерських господарствах району, запуск лiнiї з переробки та виготовлення соняшникової олiї в двох господарствах, встановлення сонячних панелей потужнiстю 50 кВТ. Зокрема, в Добровеличкiвцi торiк запрацювало нове пiдприємство ТОВ "Свiтлодар", що встановило 32 сонячнi батареї потужнiстю 30 кВТ кожна.

Про це iнформує Репортер з посиланням на сайт Кiровограської обласної державної адмiнiстрацiї.

Як зазначив Василь Смаглюк, завдяки пiдтримцi департаменту iнфраструктури та промисловостi ОДА вiдремонтовано дороги мiсцевого значення, що поєднують Олександрiвку, Марково i Карбiвку. Тепер мiж цими населеними пунктами є транспортне сполучення, якого ранiше не було. Нинiшнього – 2019 року ремонтуватимуться 2 дорожнi об'єкти з кошторисом 20,4 млн. грн.

Перший заступник голови ОДА Сергiй Коваленко доручив керiвництву району разом з департаментом iнфраструктури ОДА, Службою автомобiльних дорiг в областi опрацювати питання щодо ремонту проблемного автошляху Помiчна-Добровеличкiвка, адже нi минулого року, нi поточного у вiдповiдному вiдомствi не передбачено коштiв на її ремонт.

Переглянуто 857 разів Остання зміна П'ятниця, 15 березня 2019 19:13
Оцініть матеріал
(0 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Субота, 21 Вересня 2019
Художня література - великий вибір книг

Экономное отопление для дома