Повідомлення

Більше 1,2 мільйона гривень накопичили на бонусних рахунках жителі Кіровоградщини

Вівторок, 06 листопада 2018 14:46 Автор:

Кожна покупка, за яку кропивничани розраховуються картками банку ПриватБанку.,  приносить не лише задоволення, але й приємну винагороду. Як свідчить статистика, більше 43% пос-терміналів ПриватБанку на Кіровоградщині активно працюють по програмі “Бонус Плюс”, надаючи можливість клієнтам заробляти на покупках,повідомляє  РЕПОРТЕР  із посиланням на прес - службу установи.

Все більше кіровоградських підприємців  долучаються до нових технологічних програм ПриватБанку, - розповідає  Олена Копієвська, керівник напрямку Бонус Плюс Кіровоградської філії ПриватБанку. - Ми пропонуємо нашим клієнтам найсучасніші та найтехнологічніші пропозиції, які відкривають бізнесу нові можливості збільшення клієнтопотоку, а відповідно і товарообігу”. 

“Бонус Плюс” - це програма, завдяки якій кожен клієнт ПриватБанку отримує бонуси (до 20% від суми наданих послуг чи покупок) у вигляді електронних грошей на свій бонусний рахунок, які можна знову витрачати. Слід лише розраховуватися карткою ПриватБанку в торгових точках-партнерах програми "Бонус Плюс". Бонуси накопичуються на окремому рахунку, який називається бонусним. Витрачати накопичені “бонусні кошти” можна сплачуючи покупки чи послуги з бонусного рахунку по карті ПриватБанку. Для цього при оплаті картою слід попросити касира оплатити покупку з бонусного рахунку. Доступ до бонусного рахунку автоматично відкритий через будь-яку картку ПриватБанку. Контролювати кількість накопичених і витрачених бонусів можна в банкоматі, в Приват24 чи у спеціальному мобільному додатку.

Перелік усіх партнерів-учасників програми Бонус Плюс у Кропивницькому та області, а також умови накопичення і баланс рахунку можна дізнатися на сайті ПриватБанку.

Переглянуто 200 разів
Оцініть матеріал
(0 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Понеділок, 17 Червня 2019
Художня література - великий вибір книг

Экономное отопление для дома