Повідомлення

Більше 1,2 мільйона гривень накопичили на бонусних рахунках жителі Кіровоградщини

Вівторок, 06 листопада 2018 14:46 Автор:

Кожна покупка, за яку кропивничани розраховуються картками банку ПриватБанку.,  приносить не лише задоволення, але й приємну винагороду. Як свідчить статистика, більше 43% пос-терміналів ПриватБанку на Кіровоградщині активно працюють по програмі “Бонус Плюс”, надаючи можливість клієнтам заробляти на покупках,повідомляє  РЕПОРТЕР  із посиланням на прес - службу установи.

Все більше кіровоградських підприємців  долучаються до нових технологічних програм ПриватБанку, - розповідає  Олена Копієвська, керівник напрямку Бонус Плюс Кіровоградської філії ПриватБанку. - Ми пропонуємо нашим клієнтам найсучасніші та найтехнологічніші пропозиції, які відкривають бізнесу нові можливості збільшення клієнтопотоку, а відповідно і товарообігу”. 

“Бонус Плюс” - це програма, завдяки якій кожен клієнт ПриватБанку отримує бонуси (до 20% від суми наданих послуг чи покупок) у вигляді електронних грошей на свій бонусний рахунок, які можна знову витрачати. Слід лише розраховуватися карткою ПриватБанку в торгових точках-партнерах програми "Бонус Плюс". Бонуси накопичуються на окремому рахунку, який називається бонусним. Витрачати накопичені “бонусні кошти” можна сплачуючи покупки чи послуги з бонусного рахунку по карті ПриватБанку. Для цього при оплаті картою слід попросити касира оплатити покупку з бонусного рахунку. Доступ до бонусного рахунку автоматично відкритий через будь-яку картку ПриватБанку. Контролювати кількість накопичених і витрачених бонусів можна в банкоматі, в Приват24 чи у спеціальному мобільному додатку.

Перелік усіх партнерів-учасників програми Бонус Плюс у Кропивницькому та області, а також умови накопичення і баланс рахунку можна дізнатися на сайті ПриватБанку.

Переглянуто 153 разів
Оцініть матеріал
(0 Голосів)

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Сьогодні Четвер, 21 Березня 2019

Форма авторизації

Экономное отопление для дома

Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області